Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++ MySQL csatlakozás?

C++ MySQL csatlakozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


SAMP szerveremhez szeretnék készíteni egy kis kiegészítő programot C++-ban. ( CodeBlocks ). Nos,van már programozói tapasztalatom MySQL-ben is és C++-ban is, ( Pawnoban, LUA-ban, és PHP-ban már használtam SQL-t. )de ezt a problémát valahogy nem sikerült túllépnem eddig. Az lenne a gondom, hogy egyszerűen semmiféle mintát, segítséget nem találok, hogy C++-ban hogyan lehet felcsatlakozni az adatbázisra és onnan adatokat lekérni.


2016. máj. 16. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Na ne viccelj.

[link]

2016. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

"egyszerűen semmiféle mintát, segítséget nem találok"


made my day köszi internet bye

2016. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Ilyenkor mondjuk mindig kíváncsi lennék, hol keresik.

A komód alatt?

2016. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Az a vicc, hogy ha a "kérdést" (kérdésnek álcázott szóhalmazt) behúzzuk Google-be, úgyis kiadja a választ, még az angolt is.
2016. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1. Én ezt értem, köszi, de nem teljesen látom át a minta kódokat és elvileg a Mysql include nincsen meg a könyvtáramban.


Többiek, offolni lehet menni máshova, ment a piros pacsi szevasz

2016. máj. 16. 14:16
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Szomorú.
2016. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Istenem... C++ library-t lehet bővíteni manuálisan is... Az, hogy nincs benne alapból, az csak 1 dolog.


Nesze neked "install" féle:

[link]

2016. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

"nem teljesen látom át a minta kódokat"


Ez egy égi jel, hogy hagyd a pcsba az egészet.

2016. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Aki átlátja a mintakódot az pedig tudja, hogy "hibás" így nem másolja le.
2016. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Milyen szörnyen kedves emberek vannak itt. Nem tudom mi a bajotok. Én szerintem teljesen normálisan segítséget kértem, nem pedig offolásokat. Szerintem valahol ti is elkezdtétek. ( Már ha tudtok egyáltalán valamit és nem csak pattogni jöttök ide. ) Ez van, valaki könnyebben megérti, valaki pedig nehezebben.
2016. máj. 16. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!