Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek buktam az állást?

Szerintetek buktam az állást?

Figyelt kérdés

Sziasztok mainap folyamán 3 állásinterjún voltam Pesten.

Jelenleg is dolgozom, de váltani szeretnék, 2 éve dolgozom főállásba egy pesti cégnél, ahol jelenlegi netto fizetésem 312500ff. Ennyit kaptam most 10.-én.

Diplomáztam szintén Pesten,25 évesen szereztem meg a diplomámat,egyetem alatt a 3. Félévtől heti 16-20 órában dolgoztam mint gyakornok.

Java világba melyedtem el mélyebben, ebből tdk-ztam is,MI-ben is folytattam alap kutatsokat, amikbe betudtam kapcsolódni mint bsc-s, ez nem olyan mély tudás, de ez is érdekel.

Script nyelevek közül python,js alap szinten, nem ismerem olyan melyen a nyelv tulajdonsagait.

Ugye egyetem alatt meg volt C is, az elég erős középfokra mondanám.

Java(JAXP,JDBC,JavaFX,SPRING)

Tehát voltam ma bent a cégeknél, és a ruházatom nem épp elegáns volt, ez azt jelenti,hogy egy trikó, és egy szűkített szárú melegítő nadrágba voltam interjukon.

Mindegyik helyen netto 370-400 at mondtam fizetesnek.

Az interjúztató és egy két fejlesztő furcsán nézett a ruházat miatt, baj lehet?


2016. máj. 17. 16:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ha csúnyán néztek, akkor lehet. De ha kell nekik ember és a jelentkezők közül te vagy a legalkalmasabb, akkor hülyék lennének a ruha miatt diszkvalifikálni.
2016. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
hát ha a munkáid elegánsabbak mint az öltözködésed akkor nem számít ! ez tudod olyan hogy attól még mert valaki ki száll full szakadtan rongyosan büdösen egy 50 milkós autoból attól ő még jó módú és ki nyalják a seggét .
2016. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Na de miért úgy mentél?

Amúgy ha nem vesznek fel szerintem kezdj el szabadúszóként dolgozni Freelanceren vagy Upwork-on vagy bármely más szabadusz oldalon, a jelenlegi keresetedet könnyedén megtudod keresni otthonról kényelmesen ha akarsz egész nap pizsamába vagy trikóban leszel és senki nem fog rád csúnyán nézni.

Arról ne is beszéljünk,hogy nincs főnők,vagy éppen egy két hülye kolléga, de ami a legjobb,hogy akkor kelsz akkor dolgozol amikor te akarsz, és nem vagy helyhez kötve, ha a világ végére mész nyaralni akár ott is tudsz dolgozni, mondjuk egy pálmafa tövében, miközben maláj csöcsös csajok szolgálják a piát...

Adózni meg KATA-sként a legegyszerűbb és legkifizetődőbb.

És ennyi.

A szabadság valahol itt kezdődik.

Nem ez volt a kérdés de ha jót akarsz kipróbálod ezt az életformát.

2016. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Igazából két éve vagyok a pályán jelenleg 27 éves vagyok, szeretnék meg egy adott cégnél dolgozni, és utána valami startup-ba kezdeni
2016. máj. 17. 17:01
 5/29 SimkoL ***** válasza:
70%
'Az interjúztató és egy két fejlesztő furcsán nézett a ruházat miatt, baj lehet?' Illet volna a leendő munkaadó(i)adat megtisztelni azzal, hogy normálisan jelensz meg. Nincs még neked mire különcködni, én sem vennélek fel.
2016. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Hozzád nem is mennék
2016. máj. 17. 18:09
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
Szép tiszteletre méltó a háttértudásod. De a munkáltató nem jós, pár karakter és néhány mondat alapján nem tudja megállapítani, te valóban ilyen frankón dolgozol e, de igénytelen öltözet igénytelen munkát is sejthet. Még nyári 35 fokos hőségben is illik öltönyben elmenni állásinterjúra, még ha valami gagyibb munkára is jelentkezik az ember, nem hogy ilyen komoly pozícióba, majd egymilliós bruttó fizetés igény mellé!
2016. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Mit nevezünk igénytelennek?

A triko egy 6ezer forintos intimissimes (trikó)

A nadrág retro ami 13ezer.

Nike cipő meg 42 ezer.

Nem hiszem hogy igenytelen lenne, maximum nem oda illo

2016. máj. 17. 18:18
 9/29 SimkoL ***** válasza:
50%

Tudod, én lesz..om, hogy mennyit költöttél rájuk. Akkor is egy trikó, egy melegítő és egy tornacipő.

Az igénytelenség pedig a viselkedésedre, modorodra értendő.

2016. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 SimkoL ***** válasza:
50%
... morbid kérdés. A szüleid, rokonaid temetésére is elmennél bennük ?
2016. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!