Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az uml modellező nyelvnek...

Az uml modellező nyelvnek ilyen alternatívái vannak?

Figyelt kérdés
Egy program túl komplex lett ahhoz kéne valamilyen diagram, még nem használtam egyiket sem eddig. Mielőtt megtanulnék egyet jó lenne a legjobbat. Mennyire jelemző egyébként a diagramok rajzolása, egy cliens<->szerver kommunikáció alapú programnál?
2016. jún. 22. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A legjobb UML készítők általában fizetősek.

"Mennyire jelemző egyébként a diagramok rajzolása, egy cliens<->szerver kommunikáció alapú programnál?"

Semmi köze a két dolognak egymáshoz.

2016. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért nincs köze egymáshoz? Az uml t nem arra használják, hogy a programok működési elvét felrajzolják diagramokon. Amit mások is meg tudnak nézni és gyorsabban megértik a kód működését? Most az hogy egy kliens/szerver kód vagy adatbázis kezelés szerintem lényegtelen.
2016. jún. 22. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont erről beszélek én is.
2016. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!