Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Fiatalkorú ember is publikálha...

Fiatalkorú ember is publikálhat android alkalmazást?

Figyelt kérdés
Reklámokat szeretnék bele, de ahhoz kell egy kereskedői fiók ami vállalkozási adatokat kér. Magánszemély nem is csinálhatja ezt? Illetve olyan megoldás kéne ahol bevétellel arányosan évvégén kifizetem a 27% adót, esetleg még amit kell, és havonta ne kelljen fix 50kt fizetnem mert ilyenről is hallottam, és ez egy kicsit szemétség az egy személyes hobbifejlesztő kiskorúra nézve, aki lehet hogy csak 20$-t keres az egésszel havonta.
2016. júl. 29. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki pénzért árul szoftvert az nem hobbifejlesztő.
2016. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van, úgy akartam megfogalmazni, hogy olyan fejlesztő aki nem sok pénzt keres havonta, lehet hogy semmit.
2016. júl. 29. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyreszt meg kell nezni a Google Play szabalyzatat, hogy mi a korhatar. (Nekem 18 remlik.)

Utana pedig ha beveteled van, adozni KELL. Mindenkeppen, ha csak 20$ havonta, akkor is.

2016. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!