Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol tudok csatlakozni (hobbi)...

Hol tudok csatlakozni (hobbi) fejlesztői projektekhez?

Figyelt kérdés

A napi 8-10 órás mérnöki munka egy autóipari beszállító laborjában nem elégítette ki a szellemi kihívásaimat ezért elkezdtem hobbi szinten a programozással foglalkozni munka mellett kb. 5 éve.


Tanultam programozást egyetemi és MOOC kurzusokon. Azonban elég sokat csapongtam a technológiák között (Java, Python, C#, VB). Mivel a szabadidőm eléggé korlátozott, mindenféleképpen szeretnék egy technológiára fókuszálni.


Amit keresek:

- bedolgozni amatőr vagy profi fejlesztői csapatnak

- szabadidőmben alkotni

- elsősorban mobil eszközre való alkalmazásfejlesztés érdekel, de bármilyen informatikai probléma megoldásra nyitott vagyok :)


Amit nyújtani tudok:

- a személyes fejlődésemre szánt szabadidőmet a projektekre fordítom

- rendelkezem alapvető programozói ismeretekkel

- rendelkezem felsőfokú műszaki végzettséggel, szóval műszaki jellegű feladatokba is szívesen becsatlakoznék

- tudok folyékonyan angolul

- a "fizetésem" a tapasztalat lenne


Köszönöm a segítséget előre is!



2016. júl. 30. 08:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézz szét Github-on. Rengeteg projekthez lehet csatlakozni. Nyilván annyi elvárás van, hogy tudj annyira angolul, hogy megértsd a feladatokat stb.
2016. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!