Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehet Visual Studio segítségév...

Lehet Visual Studio segítségével olyan mobilalkalmazást fejleszteni, ami fut Androidon iPhone-on, és Windows Phone-on is?

Figyelt kérdés
Szeretnék megpróbálni egy alkalmazást elkészíteni több platformra is. Eddig csak Androidra fejlesztettem Java alatt, és valamikor foglalkoztam C#-pal is. Látom, hogy a Visual Studio lehetőséget ad Android illetve iOS projektek létrehozására is. Vajon meg lehet oldani, hogy egy alkalmazást le tudjak fordítani mind három, vagy legalább kettő platformra, ami így készül el.

2016. aug. 3. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
csak olyat tudsz hogy külön a kettőt. A 2 külön platform.
2016. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-vagyok félreirtam. A lényeg hogy nem tudod megoldani.
2016. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az egyik kódbázisának egy része felhasználható-e a másiknál valamilyen módon, vagy ilyen támogatást, hogy lehet megoldani?
2016. aug. 3. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Xamarin-t keresed.
2016. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Xamarint töltsd le a visual studio frissitésekor, és ott C# nyelven tudsz alkalmazásokat írni.
2016. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!