Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyire fontos egy játékban,...

Mennyire fontos egy játékban, hogy látszódjon amit visel?

Figyelt kérdés

Kb. minden RPG játéknak a felszerelés az alapja, csak mivel annyira nem vagyok gyakorlott a modellezésben, arra gondoltam, hogy mi lenne, ha nem látszódnának.


Ez mennyire lenne zavaró? Vagy hogyan máshogy lehetne megoldani, hogy ne kelljen item modelleket csinálnom?


Előre is köszi a segítséget.


2016. aug. 17. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj táskát, vagy valamit
2016. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenki szeret babázni, az mmo k sikerének egyik alapvető pillére a mély karakter testreszabás(de mondhatnám a cod idióta puska festegetését is), szóval fontos.

Meg lehet oldani, keresel valakit aki tud modellezni, vagy veszel kész modelleket pl assetstore ból ha unity t használsz. Esetleg minecraftos stílusban nyomod és blokkokból rakod össze, az hamar megvan és nem igényel túl komoly előismeretet sem, csak némi szépérzéket.

2016. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát minecraftosat össze tudok még hozni.

Én is erre gondoltam, hogy a karakter testreszabás elég nagy kötelekét alkot a játék és a játékos között.

2016. aug. 17. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!