Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mobil alkalméazás készítéshez...

Mobil alkalméazás készítéshez milyen fejlesztői platformot tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Elsősorban Android operációs rendeszerrel működő telefonokra szeretnék programot készíteni, de az Aplle és Microsoft szoftverek megírása is érdekelne.

Androidhoz Eclipset akartam használni, de sehogy sem tudom feltelepíteni a szükséges kiegészítőket, az Android Studio viszont nem tetszett. A programozás menete már nem okozna gondot, egyedül a környezet előkészítése.

Segítségeteket előre is köszönöm!



2016. aug. 21. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Androidhoz én android studiot használok, nem a leghíresebb, de meg tudom csinálni rajta, amit szeretnék. Más mobil platformos programozós programot nem tudok, viszont C nyelvcsaládhoz ms visual studiot használok, és amikor belekezdtem az androidba, akkor nekem se tetszett az android studio ezért kerestem más programokat, így találtam a Xamarin nevezetű VS kiegészítőt, amiben egyszerre lehet windows phonera, iOSra és androidra írni párhuzamosan, de sokra nem jutottam vele, mert az első programnál amit írni akartam benne, nem ismerte fel az EditText típust.. lusta voltam tovább keresni és így lett android studio. Egyébként fizetős, alig találtam meg a cracket hozzá, a VS 2015 enterpriseban benne van alapból, de külön regisztrálni, bejelentkezni, és ott kell kiadáshoz fizetősnek lenni... azt se tudom már, hogy van, próbáld ki, talán neked működik rendesen...
2016. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, adok még egy esélyt neki akkor :)

Azt nem tudja valaki, hogy a Piano Tiles miben lett fejlesztve?

2016. aug. 23. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!