Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Python Gui összekötése qtfuzzy...

A9balsza kérdése:

Python Gui összekötése qtfuzzy lite-al?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pythonban gombnyomásra kellene adatot küldeni fuzzynak majd miután a fuzzy kiszámolta a bevitt adatok alapján a kimeneti értéket akkor azt pedig visszaküldeni a pythonnak

Köszi a segítséget előre is.



2016. aug. 24. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha fuzzy logika kell akkor használj valami pythonos fuzzy könyvtárat, pl. scikit-fuzzy és azt hívd meg.


Van valami oka hogy egy külső GUI-s alkalmazáshoz akarsz hozzányúlni a programkódból?

2016. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És miután meghívtam a konyvtárat milyen parancssal tudom megcsinálni a számításokat.

Bocsi, hogy hülyeségeket írok de most kezdtem ezt a nyelvet tanulni és ez nagyon sürgôs lenne


Gui azért kell mert szükség van egy felhasznalói felületre.

2016. aug. 25. 02:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Felhasználói felületet a saját programodhoz neked kell csinálnod. Ha meg akarod jeleníteni az eredményeket akkor megjeleníted.


Ha nem tudod hogy kell használni a könyvtárat akkor felmész az oldalára és megnézed. Ott a dokumentáció és van hozzá egy halom példakód és leírás:


[link]

2016. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!