Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan készíthetek video...

Hogyan készíthetek video lejátszót windowsra?

Figyelt kérdés

Mint pl a Vlc, vagy bármely videó lejátszó. A lényeg, hogy mp3, avi, stb alap fájlokat támogassa, ilyen fajta lejátszót szeretnék készíteni c, c++ nyelven, vagy amilyen fajta programkészítést ajánlotok.

Tudnátok nekem oldalakat ajánlani, amelyek segítenek e program megírásában, szerkesztésében?

Esetleg saját tippeket is elfogadok, tanácsokat, gondolatmeneteket. A segítséget előre is nagyon szépen köszönöm minden személytől :)



2016. szept. 7. 12:16
 1/10 SimkoL ***** válasza:
Delphi-ben és C++ Builder-ben is van MediaPlayer. Csak beilleszted a formra és minimális programozás kell, pl. egyedi playlist, stb...
2016. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Ennyi tudással leginkább sehogy.
2016. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tanulj meg 1) angolul, 2) keresni, 3) programozni, aztán amikor ezekkel megvagy, kb. 5 év múlva visszatérünk a kérdésre.
2016. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudok angolul, kezdő szintű programozást tanulok,. c illetve c++ nyelven, de code blocksal. És köszönöm az első kommentelő válaszát, hasznos. Többieknek felesleges volt kommentelni, mert nem a kérdésre válaszoltak.
2016. szept. 7. 12:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg én kerestem eben a témában, de nem nagyon adott ki, ez az oldal segítség kérésre való, ezért fordultam ide, hát ha kapok több értelmes, oktató, segítő választ, mert én fejlődni szeretnék.
2016. szept. 7. 13:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy igazuk volt. Bár az 5 év egy kicsit sok, de kezdő feladatnak elég lenne mondjuk egy konzolos amőba, vagy aknakereső.

Azt ne mondjátok, hogy az nem "sikerélmény"..

2016. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De a kérdésre válaszolok, nagyon kezdő vagy még ilyesmihez.
2016. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aknakereső szintű megy, engem az érdekelne, hogy egy teljesen alap videó lejátszóhoz milyen dolgok kellenének :)
2016. szept. 7. 13:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mennyit akarsz te magad megírni belőle.

Nyilván szükséged lesz kodekekre, gondolom azokat nem akarod magad megírni, főleg hogy említetted az "alap" avi fájlokat, ami viszont egy konténer, azaz kb. bármilyen kodekkel kódolt videó lehet benne.

2016. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Aknakereső szintű megy, "


Megy a fenét. Ha menne, akkor nem itt kérdezősködnél ilyen hülyeséget.

2016. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!