Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Most akkor mi az entity bean?

Most akkor mi az entity bean?

Figyelt kérdés

EJB leírás szerint létezik session bean, entity bean és message driven bean.


Viszont JPA-val(pedig ekkor még nem foglalkoztam ejb-vel) ugyanúgy használtam entity-t ,ami ahogy nézem full ugyanaz mint az ejb entitybean-je.


Ha a kettő különböző akkor mi a különbség? Ha meg ugyanaz ,akkor amikor JPA-val használtam ejb konténeren kivül esett?


2016. szept. 12. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

ExceptionHighQualityIssues: "Ezt az oldal látogatóinak átlagos tudását meghaladja. JavaEE, Servlet, EJB és társaival kérem forduljon a magasabb minőségű kérdéses portálokhoz.

Példák:

- Prohardver Java programozás

- Prohardver Java problémá

- HUP fóruma

- Stackowerflow"

2016. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
JPA eleinte azért jött be hogy leváltsa az EJB-s entity beaneket, de ez lett mára kb. a de facto standard és független az EJB-től és a JavaEE-től. A JPA egy szabvány, a legnépszerűbb implementációja a Hibernate de ugyan úgy ott van pl. Springben is. Ugyan azt a feladatot látja el mint az entity bean csak más módon. Ne használj entity beaneket, EJB3-mal megszűnt és teljesen leváltatta a JPA.
2016. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!