Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudom kinyerni az...

Hogyan tudom kinyerni az adatokat egy bluetoothos pulzusmérő eszközből egy androidos alkalmazás számára?

Figyelt kérdés
Még eléggé kezdő vagyok a témában, és sehol sem találtam rá választ.

2016. szept. 18. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Bluetooth LE témakörében kezd el nézelődni.
2016. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És még az adott eszköz kommunikációs protokolljának a specifikációját kell ismerni - na itt szokott elbukni a dolog.
2016. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez többnyire zárt szokott lenni, mert az eszköz készítői azt akarják, hogy a saját alkalmazását használják a felhasználók. Mondjuk a Garminnak van rendes API-ja, amin keresztül lehet kommunikálni a szenzorokkal (ez egy másik fajta policy, amin azon alapul, hogy az eszköz potenciálisan sok applikációval kompatibilis). [link]

De szerintem a POLAR és a fitbit zárt. De jobban utána kell nézni.

2016. szept. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Az eszköz amúgy egy Sony SmartBand 2 aktivitásmérő, de csak pulzusmérő szerepe lenne.

2016. szept. 19. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem ( [link] ) több lehetőséged is van, legegyszerűbbnek a Google Fit SDK használata tűnik (már ha csak Androidon akarod elérni). De ha van türelmed a piszkálgatáshoz, BT LE GATT is járható út lehet: [link]
2016. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!