Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mire jó a SPRING4D? Létezik...

Mire jó a SPRING4D? Létezik magyar nyelvű dokumentáció? Nem használtam még ilyet, nem látom át a technikát. Kellene egy szemléltető példa

Figyelt kérdés

Olyan programozó véleményére vagyok kíváncsi , aki használ SPRING keretrendszert, Konkrétan Delphi nyelvre "ráhúzott" SPRING 4D. Van egy project, amit folytatnom kellene, az elődöm Spring4d elemekkel fűszerezte... sajnos eddig nem volt vele dolgom. A neten nem túl sok infót találtam róla,az eddigi olvasottak alapján egy interface alapú rugalmas, hatékony programozási technológia,fő alkotóeleme a dependency injection stb stb a de hogyan kell ezt használni??


Szóval értem én hogy gőzgép de mi hajtja? :D



#dependency injection #spring4d #delphi XE5 #Spring keretrendszer
2016. szept. 23. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Egész biztosan van hozzá dokumentáció.
2016. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdés alapján nem vagy alkalmas erre a munkára, jobb lenne ezt minél előbb jelezni.
2016. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pillantnyilag valóban nem vagyok rá képes, pillanatnyilag! De ettől azért jobban bízom magamban! Nézd, ha szükséges akkor nem kímélek se időt, se energiát,de az évek alatt számtalanszor volt olyan helyzet, hogy miután 1-2 hét álmatlan éjszakázások sorozata után megtanultam ezt-azt, aztán valaki kezembe nyomott egy könyvet vagy belinkelt egy olyan doksit, amiben jobb magyarázatra találtam, jobb példák stb. amik alapján sokkal hamarabb ugyanoda jutottam volna... ha fejlődésről van szó akkor nem kímélek se időt se energiát... szóval ha nem haragszol, annyit tudok mondani, hogy lehet hogy te feladnád, de próbálj ne magadból kiindulni, ha nem tudsz segíteni akkor legalább ne próbálj demotiválni. Thx
2016. szept. 23. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Fú de jók is az ilyen "nem értek hozzá, de megoldottam" szintű gányolások.

Lehet utána szívni hónapokat, mire az ember újraírja 0-ról normálisan, az összehekkelt, kártyavárként álló spagetti kódot...

Hány ilyet kellett már csinálnom te jó ég...

2016. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ez a célom! Elnézést Mr. Tökéletes!!! Lehet hogy nem vagyok még piacképes programozó, de törekszem rá, a fejlődés nem rövidtávú dolog. Lehet, hogy te már anyuci hasában assembly kódot írtál, de továbbra is azt mondom hogy ha nem tudsz segíteni akkor, miért akarod demotiválni azt, aki segítséget kér? De lehet hogy csak a prédikáláshoz értessz?
2016. szept. 23. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!