Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Meg lehet csinálni a "mailto:"...

Meg lehet csinálni a "mailto:" parancsot, hogy a gmail-t hozza fel kattintásra?

Figyelt kérdés

Tehát egy cikk alatt, amikor valaki a levél ikonra kattint, akkor jöjjön fel a gmail, amelyben az új levélnél már ki van töltve, hogy a tárgy a megosztott cik címe, a text mezőben pedig már ott van a cikk linkje.


Vannak ilyen pluginok. Engem az érdekelne, mi legyen a hivatkozás rész, hogy ez jöjjön fel?


Mert ha ezt írom csak be a linkbe: [link]


Akkor már feljön az gmail és az új levél írása, de nem tölti ki a mezőket.


Köszi


2016. szept. 24. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mailto: az a látogató alapértelmezett levelezőjét hozza fel. Az a link a Gmail-re megy, de csak akkor ha a látogató be van jelentkezve Gmail-re. Ez mind a látogatótól függ.


Ha meghatározott címre, esetleg előre beállított tartalmú levelet akarsz küldetni a látogatóval, akkor csinálj egy formot, amit pl egy PHP kód elküld a kívánt email címre.

2016. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha nem gmailes vagyok akkor megcseszhetem magam? :)
2016. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, sosem jó a látogatót rákényszeríteni pl. egy levelező használatára. A feladat, hogy levelet akar küldeni, de azt hadd döntse el, hogy mivel teszi ezt.


Amúgy:

[link]

[link]

...

2016. szept. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Hát, ha citromailes vagy, akkor nálam megszívtad :)


Nekem mindenképpen csak gmail kell, de ezt jelzem az ikonon, és a felhasználó tudni fogja. Ha mással akarja küldeni, akkor kitölti magának :)

2016. szept. 26. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!