Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ti hogy oldanátok meg ezt a C...

Ti hogy oldanátok meg ezt a C feladatot?

Figyelt kérdés

Egészítsd ki a programot úgy, hogy a program által kiírt eredmény a két szám összege legyen!


#include <stdio.h>


int muvelet(int, int);


int main() {

int a, b;

printf("Kérek két egész számot: ");

scanf("%d %d", &a, &b);

printf("Az eredmény: %d\n", muvelet(a, b));

return 0;

}



2016. okt. 15. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán a muvelet nevű függvénynek a paramétereit elnevezed, és visszatérsz a két paraméter összegével.

Konkrét kódot nem fogok adni, ha ennyi nem megy, akkor gyakorolnod kell még, ha leírom, nem fogod megtanulni.

2016. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Leülnék és legépelném.

Olyan 30 másodpercet igénybe venne legalább.

2016. okt. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

30mp még sok is...

Ne haragudj kérdező, de ez annyira alap, hogy ha itt megakadsz és kérdezned kell, akkor még nagyon-nagyon-nagyon sokat kell gyakorolnod.

2016. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értek teljesen egyet a válaszolókkal, hiszen én is nagyon sokat tanultam olyan kódokból, amelyeket mások írtak, és összehasonlítottam az én elképzeléseimmel.


Tehát ha csak ül a gép előtt, nem lesz okosabb, de legalább megkérdezte.


int muvelet(int a, int b) {return a+b;};


(Attól függ hány másodperc, ki milyen gyorsan gépel, de jönnek már a "neuron"-számítógépek, amelyek kiolvassák a gondolatainkat :-))

2016. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SimkoL ***** válasza:
100%

'Én nem értek teljesen egyet a válaszolókkal, hiszen én is nagyon sokat tanultam olyan kódokból, amelyeket mások írtak, és összehasonlítottam az én elképzeléseimmel. '

Most 1000 %-ig egyetértek veled. A sok idetévedő válaszoló sajnálja a MINIMÁLIS tudását megosztani, holott lehet a kérdezőt ez 'lökné' tovább a programozóvá válás útján. Nem kevés házi feladatban segítettem már be privátban mert bunkó válaszok jöttek. Senki sem úgy született, hogy értse a programozás alapjait, ide SEGÍTSÉGÉRT JÖNNEK az emberek, nem kioktatásért. A Prog.hu-n sem osztják az észt, hanem átkerül legfeljebb a kérdés az 'Állás, munka' rovatba :)

2016. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!