Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Elvileg meg lehet ezt csinálni...

Elvileg meg lehet ezt csinálni a facebook comment box-szal? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Egy dinamikus weboldalt építettem, és adatbázisból hívom be a tartalmat. Van egy oldalam, ami cikkeket tartalmaz, de egyetlen oldal, csak egy lapozó mechanizmussal. Elvileg meg lehet oldani, hogy minden oldalon más és más comment box legyen? Függetlenül attól, hogy ez egyetlen egy oldal technikai értelemben, csak többnek tűnik a lapozás miatt.


Sejtem hogy nem, de hátha...


Vagy mindenképpen kell külön oldalt nyitnom, és mondjuk a bejegyzés címére raknom egy GET-et, amit beküld url-be, átirányít egy másik oldalra, és GET szerint lekéri a megfelelő id-val rendelkező sort?



#adatbázis #MySQL #dinamikus weboldal #lapozó mechanizmus fb komment
2016. okt. 22. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, URL -nél definiálhatod, mi egyezik és mi különbözik...
2016. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"igen, URL -nél definiálhatod, mi egyezik és mi különbözik."


Megkérhetlek rá, hogy ezt kifejtsd bővebben? Annyira még nem vagyok penge php-ból, hogy megértselek fél szavakból, csak két hónapja tanulom.

Köszi!

2016. okt. 22. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem PHP sima HTML...

[link]

A data-href -ben adod meg az oldalt (URL -t) ahova tartozik.

2016. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez azért nem így megy, mert akkor a $page változónként kell változnia a facebook komment linknek, így echo-zni kell, és a data url-be be kell illeszteni a pagination megfelelő változóit. Az meg php. De megoldottam külön oldallal, nem szenvedek.
2016. okt. 23. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!