Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen eszközökkel lehet...

Milyen eszközökkel lehet multi-platform mobilalkalmazásokat készíteni?

Figyelt kérdés
Bevállaltam egyetemen egy önálló projekt tárgyban, egy multiplatform mobil alkalmazás készítését. Sajnos a Microsoft Visual Studio + Xamarin úgy néz ki, nem fog működni. Mivel lehet még megoldani ezt a problémát. Lehetőleg Android és Windows Phone menjen vele, de ha iPhone megy az is jó.

2016. nov. 2. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem működik a Xamarin?
2016. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Több bajom is van vele, sőt csak az van vele szinte. Valószínűleg csak én vagyok hülye hozzá. Kezdjük ott mivel Mac gépem nincs, ezért iPhone vonal kilőve, mert az kell a buildhez, illetve azon tudnék iPhone szimulátort futtatni. Volt egy jó virtuális gépem hozzá, amit nagyon nehezen raktam össze, de a VMWare megsérült, és az nem indul el már. Létrehozok egy multiplatform projektet, és az első build nem fut le, se Windowson, se Androidon, mert mindig hiányzik neki valami függőség, vagy ilyesmi. Úgy nézem, hogy ennek az egész Xamarinnak nagyobb a füstje mint a lángja.
2016. nov. 2. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Vállalj inkább egy másik projectet, még van idő!
2016. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SimkoL ***** válasza:
Delphi XE... Windows, iOS, Mac, Android egy kódból: [link] vagy C++ Builder [link]
2016. nov. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!