Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek kezdhetek gyerek...

Szerintetek kezdhetek gyerek könyvvel?

Figyelt kérdés

Találtam egy remek könyvet, ami gyerekeknek készült, de belelapoztam és ebből sokkal jobban megértem az egész programozás alapját!


Sosem tanultam, így nekem az egész új.

Ebben a könyvben részletesen, ábrákkal tanítják meg, és úgy érzem, sokkal könnyebb, mint egy komolyabb könyv!


Szóval ezt mindenképp csak első lépésnek gondolnám!


Ez a könyv:

[link]


Ugye majdnem 30 éves vagyok. Így csak a saját egómat kell leküzdenem, vagy alapból buta ötlet?


Köszönöm előre is!



2016. nov. 3. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tedd félre az egódat, és tanulj a gyerekkönyvből!
2016. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Beleolvastam, nem tűnik ez rossznak egyáltalán. Ha a gondolkodásmódra megtanít akkor teljesen mindegy hogy milyen formában teszi ezt, az a rész a legnehezebb. Szóval hajrá.
2016. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most meglepődtem! Köszönöm a véleményeteket!


Igen, sajnos azt vettem észre, hogy az alapok a legnehezebbek, erre viszont nem találtam eddig jó könyvet! És most botlottam ebbe, ami meglepően jónak tűnt!


Belenézek mégegyszer és ha még mindig jónak érzem, akkor hajrá! Mellesleg jó lesz majd saját lúrkónak is majd :)

2016. nov. 3. 19:31
 4/4 tabaki ***** válasza:
100%
Tanulj bármiből, ami segít benne. Röstelkedés miatt nem tanulni, az volna butaság.
2016. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!