Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet két változó...

Hogyan lehet két változó értékét megcserélni új változó bevezetése nélkül? (rejtvény)

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 09:54
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/326 A kérdező kommentje:

"Az operációs rendszer egy program, ami operációs rendszer nélkül fut. Tessék."


Nincs szüksége saját magára? Akkor is fut ha az operációs rendszer (saját magát) törlik? Megnézném, hogy fut egy olyan program amit töröltek...

2016. dec. 3. 19:03
 72/326 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz először valós érveket kéne mondani, de igen: címeres baromságra nehéz ellenérvet mondani.
2016. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/326 A kérdező kommentje:

"Szakmai cikket mutassál kérlek, ahol ilyesmit állítanak. mert én akárhogy keresem, csak olyasmit látok minden szakmai tudományos cikkben, hogy az ilyesmi lehetetlen. "


Pontosan mit is kérsz tőlem? Az "ilyesmi" nem igazán pontos megfogalmazás.

2016. dec. 3. 19:05
 74/326 anonim ***** válasza:
100%
#71 Hogy... mivan? Komolyan mondom, de gondolkodtál, mielőtt ezt leírtad? Minden programnak szüksége van saját magára, hogy fusson, anélkül nincs minek futnia... Ez... ez már olyan mélyen van az emberi debilitás árkában, aminek a létezéséről eddig fogalmam sem volt.
2016. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/326 anonim ***** válasza:
100%
Az állításodat igazoló szakmai cikket, miszerint az operációs rendszerek képesek pontosan számolni irracionális számokkal.
2016. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/326 A kérdező kommentje:
Nagyon sokmindent irtatok már tőszavakban, tőmondatokkal hiányos mondatokkal keresztbe. ha konkrétumot akartok, akkor most mér fogalmazzátok meg konkrétan, mit is akartok. Ne x-hozzászólássokkal ezelötti szintén pongyola módón megfogalmazott hiányos mondatokra hivatkozzatok kérdés kérés feltevésekor.
2016. dec. 3. 19:07
 77/326 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen hülye.

Kérem a moderátorokat, hogy töröljék a kérdést.

2016. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/326 A kérdező kommentje:
74: nos nem én írtam, hogy az operációs rendszer operációs rendszer nélkül fut hanem valaki más. Ezt inkább vele beszéld meg. ha te voltál az a valaki akkor meg szállj magadba s saját magaddal beszéld meg.
2016. dec. 3. 19:08
 79/326 A kérdező kommentje:

Az állításodat igazoló szakmai cikket, miszerint az operációs rendszerek képesek pontosan számolni irracionális számokka


Ezzel csak egy apró probléma van: ilyesmit nem állitottam. az 1/3 nem irracionális szám... javaslom olvasd végig ujra az egészet mielött törlik. az hogy olyasmit kérsz tőlem számon azt állitva, hogy irtam, miközben nem irtam, nem használható elképzelés.

főleg hogy ez amit nem mondtam, mégcsak nem is lehetséges.

2016. dec. 3. 19:10
 80/326 anonim ***** válasza:
100%
Te tettél arra utalást, hogy minden programnak szüksége van operációs rendszerre, erre modntam, hogy az operációs rendszer is egy program, és nincs alatta másik operációs rendszer, mégis működik. Az erre adott válaszodat minősítettem, miszerint ennyire idióta emberi lény nem lehet. Azzal kívánod igazolni hogy minden programnak szüksége van operációs rendszerre, hogy ha törlöd a programot magát, már nem működik? Nem érzed, hogy totális baromságokat beszélsz?
2016. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!