Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ezt a feladatot hogy kell...

Ezt a feladatot hogy kell megcsinálni?

Figyelt kérdés

[link]


Már egy órája gondolkozom rajta, de nem jöttem rá.


2016. dec. 5. 19:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
bohóc kérdező
2016. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Miért? Nem értem ezt miért mondtad.
2016. dec. 6. 12:06
 13/17 SimkoL ***** válasza:

Kiscsillag, belinkelsz egy oldalt ami regisztrációhoz kötött, nem fogunk a sokadik helyre ok nélkül regisztrálni.

Az angol tudást pedig, szerintem, neked kellene fejleszteni. Lehet tudsz kérni egy pohár vizet és egy karéj zsíros kenyeret angolul - bár ők nem ismerik - de a szakmai részre feküdj rá. Abban sok minden nem az aminek látszik, nem olvasni, hanem értelmezni kell.

2016. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem tudsz angolul, de azért megmondod, hogy én vagyok az, aki nem tudok angolul. És igazad is van, nem tudok jól angolul, de ettől függetlenül még kitehetem ide ezt a kérdést. És amúgy is a kérdést azoknak tettem fel, akik már regisztráltak arra az oldalra. Nyilván hogyha regisztrálni kell, és te meg nem akarsz, akkor válaszolni nem fogsz tudni. Mellesleg most is elakadtam, de mindegy. Már nem kérek segítséget, magamtól oldom meg.
2016. dec. 6. 19:08
 15/17 SimkoL ***** válasza:
Nem érezted ki az iróniát vagy akármit is :)
2016. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Mert nem volt irónia. Nem írtam ironikusan semmit. Először arra reagáltam, hogy bár te magad azt állítottad, hogy nem tudsz angolul, utána mégis te mondod nekem, hogy tanuljak jobban. És bár idegesít (egy kicsit), de igazad van, mert tényleg nem vagyok jó angolban.


De mindettől függetlenül a kérdést azoknak tettem föl, akik tudnak rá válaszolni. Érted!! Ha egy 12 éves kis srác az, aki már 3 éve fönt van azon az oldalon, és tudja a megoldást, akkor igen, ő neki tettem föl a kérdést! Minden mindenkinek, aki hajlandó esetleg regisztrálni, és megnézni nekem! Igaz, alig akad ebből, de nem baj, akkor majd válaszol valaki egy hét múlva! Sajnos ez nem történt meg, ehelyett én vagyok a hülye, mert föltettem ezt a kérdést. Csakhogy nekem arról nem volt fogalmam, hogy nektek nincs kedvetek regisztrálni és ezt szóvá is teszitek! Én meg voltam győződve arról, hogy akinek nincs kedve regisztrálnia, az szó nélkül továbblép egy másik kérdésre, és ezt meg hagyja a francba!

2016. dec. 6. 23:40
 17/17 A kérdező kommentje:
Minden mindenkinek = *Mindenkinek (elírtam)
2016. dec. 6. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!