Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A Steam Botom nem érzékeli ha...

A Steam Botom nem érzékeli ha átírok vmit az egyik userhandlerban, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Pl: A SimpleUserHandlerben átírok valamit és elindítom a botot és semmi változás... Ugyan az a szöveg jön elő mint ami eredetileg is volt. Hibát nem ír... Ha hozzáadok vmi új "funkciót" az se működik még hibát se ír rá.

#hiba #program #bot #Visual C# #Steam #Steam Trade Bot #Steam Bot #UserHandler
2016. dec. 5. 21:17
 1/4 uno20001 ***** válasza:
100%

Szerintem az 5. fájl 94. sorának 36. karaktere körül keresd a hibát.


„átírok valamit és elindítom a botot és semmi változás”

-> sajnos nem vagyunk gondolatolvasók, ennyiből nem tudunk rájönni a hiba okára


Nem ártana, ha leírnád milyen nyelven írod, milyen API-t használsz, mit szeretnél elérni, mit tesz a program helyette. És kód sem ártana.

2016. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyelv: C# (mint ahogy a kulcsszavakhoz is kiírtam)

Igazából funkciójában működik a program, minden hibátlanul kivéve, hogy nem tudom átírni a benne lévő szövegeket se hozzáadni sem tudok eventet...


A többi fájlban megnéztem és semmi sincs ami átírható szöveg lenne. (Kb 50 fájl van még)


A fájl hogy ne kelljen ide bemásolnom a tartalmát: [link]


És hibát mondom nem találtam, és működik is csak amit átírtam az nem mutatkozik, meg ha pl átírom az alap szöveget akkor sem változik semmi, mint ahogy írtam is. (Régebben már egyszer sikerült, csak akkor egyéb okok miatt hagytam abba.)

2016. dec. 6. 01:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván le is fordítottad a kódot szerkesztés után ugye?
2016. dec. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felteszek egy hülye kérdést: Lefordítod, amit átírsz?
2016. dec. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!