Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual studio 2012-ben írt C...

Visual studio 2012-ben írt C programot hogyan tudom más gépeken futtatni?

Figyelt kérdés

Visual studio 2012-ben írt C programot szeretném olyan gépeken futtatni, ahol nincsen feltelepítve a fejlesztőkörnyezet.


Az exe eleinte egy dll-t hiányolt, azt megkerestem és mellépakoltam, de a problémát ez nem oldotta meg.


Több helyen olvastam, hogy a "Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012" -t szintén kell neki, feltettem azt is, de ez sem vezetett eredményre.


Most "0x0000007b" -es erroral áll le az alkalmazás, és kifogytam az ötletekből.



2016. dec. 25. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehet, hogy segfaultol, mert egyszerűen nem jó a program? A te gépeden véletlenül működik.
2016. dec. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem.
2016. dec. 25. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ide tudnád másolni az teljes hibaüzentet vagy a forráskódot amivel lehet reprodukálni a problémát, vagy kezdjünk el tippelgetni hogy mi szúrtál el?
2016. dec. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A hibaüzenet: [link]


Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy amit csináltam annak normális esetben elégnek kellene-e lennie, vagy pedig erre van valami más módszer.


(Ezalatt értem: exe file kiszedése a project mappájából, meg a visual c++ telepítése)

2016. dec. 25. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rossz verziójú Visual C++ Redistributable csomagot telepítettél. Pl x86-ot telepítettél, de 64 bitesre fordítottad az alkalmazást. Az meg gyanús hogy hiányolt egy dll-t, megkerested és mellépakoltad. Általában az egy könyvtár része és nem biztos hogy elég ha 1 dll-t letöltesz és bedobsz oda.
2016. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Milyen könyvtárra gondolsz?
2016. dec. 26. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!