Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Java-t szeretnék tanulni, ez...

Java-t szeretnék tanulni, ez jó tanterv hozzá?

Figyelt kérdés

Érdemes erre beiratkozni?

[link]



2017. jan. 13. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja.
2017. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Sprint closing" heh, tetszik, hogy Scrumként fogják fel a kurzust.


Egek, mi ez a tanterv. Megkérdezhetem, hogy ezek hány órás kurzusok lennének? Ha programoztál már, akkor hajrá. Ha nem, akkor felejtsd el. Miért? Foglaljuk össze hétről hétre (feltételezem, hogy az 1-2-3-4 a heteket jelöli)


1. hét:

Jól néz ki az, hogy az alapokat megtanítják, gondolom gyorstalpaló Java képzés, ha az UML alapokat beleveszik. Ez azért érdekes, mert OO-t később említik meg, de az UML-t már most.


2. hét:

Ez is jól néz ki, de az OO-ról sokkal többet kéne szót ejteni, mint így, csak az első órára van kiírva az OO alapja, ez lehet hogy kevés lesz a későbbiekben. A GUI meg lehetett volna a hét végén, miután a kollekciókat megismertették.


3. hét:

SQL, HTML és CSS egyszerre, és olyan modul használata (JPA), amihez erős OO alapok kellenek? Hát...


4. hét:

Tiszta katyvasz. JS, Angular, JEE, ez a tipikus "mindenbe egy kicsit belemegyünk" dolog. A JS és az Angular nem kellett volna bele, cserébe 3 órányi JEE hasznosabb lett volna.



Összefoglalva:

Én nem ítélem meg a kurzust, szíved joga hogy beiratkozol-e rá, de szvsz jobban jársz, ha magadtól tanulod meg ezeket, én biztos nem adnék ki rá pénzt. Ha ingyen van és van időd rá, akkor hajrá, veszíteni nem fogsz vele, csak sokat nyerni sem.

2017. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a "viszga" a legjobb :) amúgy az alapok alapjai, most minden sarok ilyen gyorstalpaló java képzés nyílik, 300ezer, ha lehet részletben fizetni az jobb mert kipróbálhatod és ha nem tetszik ott hagyod
2017. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb 4 hónapos móka. Tanultam már programozást, ezért vagyok bizakodóbb:) Most már tudom, hogy a dolgok nagyobb részének nekem kell majd úgyis közben meg utána egy jó ideig utánanéznem, csak azért jó egy vezérfonal.
2017. jan. 16. 08:43
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, ezek a tanfolyamok csak vezérvonalnak (váznak) jók viszont annak hasznosak.... hogy megér-e neked annyit amennyit csak te tudhatod
2017. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!