Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual studioba csináltam...

Visual studioba csináltam windows form-ot, de hogy kell gomb megnyomására exe-t vagy báemilyen fájlt elínditani?

Figyelt kérdés
Sok mindent kiprobáltam és semmi se müködik.

2017. jan. 14. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Process.Start(string path);
2017. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már probáltam ezt tuti müködik cska valamiért a Processt mindig aláhúzza megnéztem és simán az ajánl fel ilyet.
2017. jan. 14. 18:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Még kezdő vagyok
2017. jan. 14. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
using System.Diagnostics?
2017. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, nem csak hogy aláhozza, de még fordítási hibaüzenet is tartozik hozzá.

Nagy valószínűséggel az, hogy nem tudja mi az a Process, mert nem húztad be a megfelelő névteret hozzá.

2017. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hominida ***** válasza:
A Visual Studio csak egy programcsomag, te annak valamelyik elemét használod, ami meghatározza a programnyelvet. Tudod, hogy melyik nyelvet használod?
2017. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már jó és tényleg ez a Diagnosztikot kellett betenni. Gondoltam rá én is csak nem tudtam mit. Még alapszinten tanulom a középiskolában a c#, de most itthon magamtól egy chat alkalmazás szerűséget akarok összehozni.
2017. jan. 15. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!