Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Makró MS Office Outlook...

Makró MS Office Outlook üzenet aláírás automatizálásához?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


a céges gépemen hiába állítok be egy általam írt normális aláírást, minden újraindításnál visszaállítja a kevésbé jó céges defaultra (valami fut a háttérben). Mivel Outlook-ban nem lehet kódot generálni (record macro), tudnátok segíteni a következő kód megírásában?


Sub signature()

If ("új üzenet megnyitás, vagy reply, vagy reply all, vagy forward") Then

"beilleszti xy aláírást"

End Sub


Azért nem a küldésnél triggereljen, mert szeretném tudni felülírni alkalomadtán küldés előtt.

Viszont ezt nem gombnyomásra kellene tudnia (az most is megy), hanem folyamatosan magától.


Nagyon szépen köszönöm!



#makró #Visual Basic #MS Offie Outlook #üzenet aláírás
2017. jan. 19. 15:15
 1/1 anonim válasza:

Én úgy tudom a Kormányablak (Járási) intézi.Ott van mód

a [link]

(kormányzati ügyfélkapu regisztráltatására és elekrtonikus aláírás igénylésére.ehhrez állítólag keel egí leolvasó készülék is de a Hivatalba élesítik az adatait ami közhiteles.minden e-beadvényban.Lehet rosszul értettem a kérdését de ez közhitles aláírás.amiről írtam.Ha alkalmazott , ehhez munkáltatója adhat Önnek jogosultságot, ha Ön beoszásánál fogva kaphat ilyent. (is) Mint magálnszemély, természetesen lehet elektronikus aláírása, amit szintén a Kormányablaknál intézhet -ingyenesen-.ott afnak E-személyit is EU OEP- kártyát is.Nem tdom a pontos nevét de EU-szerte érvényes egyes Eü szolgáltatásokra.a 1818 ingyenes telefonszámon is készséggel válaszolnak további kérdéseire is. Az outlok nálam sem működött-ha igen akkor sem volt közhiteles- míg nem voltam regiszrálva a "Kormányzati Portálon és az Ügyfélkapun" - Gondolom cége "védi" valahogy önmagát is.Van még egylehetősége céges ügyeiben kérdezze munkáltatóját enneka jelenségnek lehetséges okáról. Ha céges lennék én először a cégemet -a főnökeimet kérdezném meg.Azt is feltételezem a cégnek van rendszergazdája is.Ő is megmondhatja, de a "cég" hozzájárulása nélkül nem oldhatja meg az Ön aláírás-problémáját ebben biztos vagyok.

2017. jan. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!