Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudtok olyan oldalt mondani,...

Tudtok olyan oldalt mondani, ahol már kész programkódok vannak, amivel már működő, használható alkalmazást lehet futtatni?

Figyelt kérdés

Egész egyszerű programoktól a nehezebbekig. Nyelvekre lebontva. Csak ki kell másolnom, esetleg le kell töltenem.

Nekem sokkal jobban megegyszerűsítené a tanulásomat, ha már a kész kódsorokkal varriálnék és átlátnám, hogy mit mire használtak.



2017. febr. 23. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
2017. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

"Nekem sokkal jobban megegyszerűsítené a tanulásomat, ha már a kész kódsorokkal varriálnék és átlátnám, hogy mit mire használtak."


Azt te csak hiszed. Ez a legsúlyosabb hiba, amit egy kezdő elkövethet.

Amíg nincsenek az alapok tisztázva, amíg nincs egy használható alapkészséged, addig te ne nézegesd mások kódjait, mert csak gányoló mester lesz belőled, jobb esetben.

2017. febr. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2: Én ezt egyáltalán nem mondanám.

Nem egy, ma már elismert és befutott programozó ismerősöm kezdte a pályáját mások programjainak módosítgatásával, bogarászásával. Persze, nem mindegy, hogy hogy áll hozzá: csak összehányja egybe a kódrészleteket - mert akkor tényleg nem lesz belőle soha normális programozó -, vagy pedig kísérletezget vele, hogy na, vajon ez mit csinál, hogy csinálja, és mi változik, ha X ponton változtatok rajta?

2017. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Így van, pont ilyen vagyok, ahogy az utolsó leírja. Szóval van olyan oldal?
2017. febr. 24. 17:58
 5/7 A kérdező kommentje:
A GitHub-on kívűl.
2017. febr. 25. 10:02
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Sourceforge és még ezer hely.

De, hogy nem fogsz így megtanulni programozni, azt garantálom.

2017. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csxeba ***** válasza:

Rosetta code-on különféle nyelveken láthatod algoritmusok megvalósítását

[link]

2017. febr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!