Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nem értem az app-ok gyártóit,...

Nem értem az app-ok gyártóit, meg azokat sem, akik fizetnek nekik reklám helyért, miért? Van valaki közületek, akit a reklámok nem idegesítenek a tableten vagy a telefonon? Van valaki, aki valaha rákattintott valamelyikre?

Figyelt kérdés

2017. márc. 4. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:

volt, de a reklámok 99%a tényleg idegesítő szarokat reklámoz.

Droid alatt rootal meg lehet oldani, hogy leblokkold a url címét, de akkor rip gari, bár vissza lehet állítani.

[link]

2017. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Nem értem az app-ok gyártóit, meg azokat sem, akik fizetnek nekik reklám helyért, miért?"


Valószínűleg ingyenes appot használsz, ami pont abból fejlődik, hogy Te megnéztél egy reklámot. Hogy miért fizetnek a reklámozásért? Egyszerűen azért, hogy több emberhez jusson el a hír. Mindig lesz legalább 1-2 ember, aki megnézi azt a bizonyos reklámot.


A google reklámjai személyre szabottan jelennek, meg, mivel figyeli, hogy mire kerestél rá. Így nagyobb eséllyel érdekel egy-egy reklám.

2017. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is kell ezt neked érteni.
2017. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"abból fejlődik, hogy Te megnéztél egy reklámot."


én és sokan soha nem néznek meg egyetlen egyet sem, szerintem ezzek az emberek 95%-a így van, de lehet hogy 99%


mármost lehet hogy kap egy kis pénzt, bár szerintem kattintásra fizetnek, viszont cserébe az emberek ugyancsak nagy százaléka, kb 50-80% az ilyen appokat rögtön törli vagy reklámmentesíti, így szerintem rosszabbul járnak, mert nem terjed el, mégsem kattintanak a reklámra, mert használhattlan, sőt nagyon sok ember direkt nem veszi meg, mert az ilyen felidegesíti


szerintem ha azt akarják, hogy megvegyék, akkor valami demo formában használható kéne legyen és a pro verzióban meg legyen extra, de reklámokkal fizetni senki nem akar

2017. márc. 5. 12:11
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Biztos vagy benne, hogy Te jobban érted a piacgazdaságot, mint a piacgazdaság maga?
2017. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"én és sokan soha nem néznek meg egyetlen egyet sem, szerintem ezzek az emberek 95%-a így van, de lehet hogy 99%"


És mi a helyzet a játékokon belüli jutalmakkal? :) Amikor csak azért nézel meg egy reklámot, hogy kapj mit tudom én, egy érmét vagy akármit, amit aztán elkölthetsz az appon belül valamire. Azért itt már fordított arányban "nézik" az emberek a reklámokat.


A másik pedig, hogy vannak akik csak azért veszik meg az appot, hogy eltűnjenek a reklámok. Ha nem lennének ott, nem is vennék meg őket. Nem erre akartál kilyukadni, amikor emlegettet a reklámmentesítést? :)

2017. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem szoktam játszani, nem játékokra gondoltam, hanem alap programokra
2017. márc. 5. 20:11
 8/8 Laylah ***** válasza:
52%
Ha nem kell az adott apphoz internet, kapcsold ki a wifit/mobilnetet, és voilá, reklámmentes vagy. :D
2017. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!