Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért nem tudok futtatni...

Miért nem tudok futtatni rendszergazdaként?

Figyelt kérdés

Rendszergazdai jogosultsággal rendelkezem alapból. Windows 7 Home Premium SP1 van fenn a gépen és adott esetben a Microsoft Train Simulator alapjátékát sem tudom elindítani hiába állítok a kompatibilitási módon is. A Launcher megnyit, de a train.exe indítófájl nem kezd el betőlteni se

Hasznos ötleteket várok, sok mindent kipróbáltam már a Google segítségével.Gépkonfig bőven jó


2017. márc. 12. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy ehhez a rendszergazdaságnak bármi köze lenne? Annyit tudunk, hogy ismeretlen okból egy program nem indul el. Vagy pár részletet kihagytál, vagy csak találgatsz, aminek nem sok értelme van.


Eseménynapló mit mond?

2017. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az alábbit írja ki:

"Please login with administrator privileges and try again"


Ebből gondolom

2017. márc. 12. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb egérgomb -> futtatás rendszergazdaként.
2017. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Százszor próbáltam, SEMMI
2017. márc. 12. 14:17
 5/5 DnPlymn válasza:
Ha a játék nem eredeti, hanem torrenten talált, akkor elég valószínű, hogy jól működik a program, csak a leírásánál csaltak picit. :)
2017. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!