Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudok autóittal olyan...

Hogyan tudok autóittal olyan programot írni ami teljes alkönyvtárat másol? Egy pendrájvok közt szinkronizáló alkalmazást akarok írni.

Figyelt kérdés

Találtam itt:

[link]

Ilyemit:

De nem értem...

Vagy ez pont erre alkalmas?

#include <FileConstants.au3>

#include <MsgBoxConstants.au3>

#include <WinAPIFiles.au3>


Példa ()


Func példa ()

; Hozzon létre egy állandó változó helyi körét filepath hogy lesz olvasni / írni.

Helyi const $ sFilePath = _WinAPI_GetTempFileName ( @TempDir )


; Hozzon létre egy ideiglenes fájlt másolni.

Ha Nem FileWrite ($ sFilePath, "Ez egy példa segítségével FileCopy". ) Akkor

MsgBox ($ MB_SYSTEMMODAL, "", "Hiba történt, miközben írásban az ideiglenes fájlt." )

Visszatérés Hamis

EndIf


; Másolás Au3 fájlokat az ideiglenes könyvtárban egy új mappa / könyvtár nevű Au3Files.

FileCopy ( @TempDir & "\ *. au3" @TempDir & "\ Au3Files \", $ FC_OVERWRITE + $ FC_CREATEPATH)


; A kijelző az ideiglenes könyvtárba.

ShellExecute ( @TempDir )

EndFunc ; ==> Példa


2017. márc. 18. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem hívd meg az rsync-et, jobban jársz!
2017. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sharkxxx ***** válasza:

Inkább olyan nyelven írd meg, amelyiket ismered. Ha nem tudsz programozni, és angolul se tudsz, akkor inkább tölts le egy kész programot az internetről.


Ha mégis folytatni akarod autoit-tal, akkor itt van hozzá az algoritmus:


Először egy listát kell készítened azokról a fájlokról, amit másolni akarsz. Ezt a FileFindFirstFile és a FileFindNextFile funkciókall tudod beprogramozni.

Aztán a MsgBox funkcióval megkérdezed, hogy "Tényleg másolni akarod a fájlokat?"

Aztán végig mész a listán egy ciklussal, és minden fájlt átmásolsz a FileCopy fukncióval.

2017. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az autoit nem erre való.
2017. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi

Akkor teljes alkönyvtárat nem másol alapból?

A letöltéssel az a gondom, hogy folyton újra kell telepíteni, ha rendszert váltok vagy ha máshol dolgozok.

Ha másik nyelven is csak akkor tudnám megcsinálni ha ezt a részt előbb megtanulnám. Akkor meg egyszeribb ha azon tanulom meg amit használok...

2017. márc. 18. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!