Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programmal vagy program...

Milyen programmal vagy programokkal készítették a clash roylet és én milyen programmal tudnék hasonlót írni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 2. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Például a Visual Studio-val tudsz (?) olyat készíteni.
2017. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te semmilyennel.
2017. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia,


Ezeket főként úgynevezett program kóddal írják erre szakosodott szakemberek, de persze Te is tudsz ilyet programozni("készíteni"), csak nagyon sok időd bele kell fektesd, tanulnod kell picit matematikát/fizikát is hozzá.


A programozási nyelvet gyakorlatilag Te választod,nincs megkötve a kezed ezen a téren. A következő programozási nyelvekkel lett elkészítve a kérdezett játék:Objective-C vagy C++ vagy Javában lett írva(ez amit nem látsz, és jó ha nem látod).A grafika (amit látsz) pedig:3ds Max,Photoshop és Flash alapon készül.


Persze,akik ezt programozták nem az olcsó munkaerő kategória,és szerintem több év(10+) tapasztalattal rendelkeznek a szakmában.

2017. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Komplikato ***** válasza:
IOS alatt nem tudom, de Android verzióra akarsz fejleszteni ahhoz az Android Studio meg a bővítményei kellenek. Feltelepíteni is szép meló. Ott az Android saját JAVA nyelvét és/vagy C++-t lehet használni ha jól tévedek. De nyilván rengeteg grafikai meg hang meló van amikhez kismillió külsős programot lehet használni, ha van ember a csapatban aki ért hozzá. Egy embernek szerintem sok meló, de nem lehetetlen.
2017. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!