Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Html-től mennyire nehéz...

Html-től mennyire nehéz eljutni a játékfejlesztőig?

Figyelt kérdés
Pl mobilalkalmazás vagy gta
2017. ápr. 2. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hol lakik a játékfejlesztő...
2017. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mobilalkalmazás vagy gta :D
2017. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mint a négy alapművelettől a Laplace transzformációig.
2017. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
LoooooL
2017. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nagyon. Én lány vagyok, de egy html honlapot még én is össze tudok rakni simán, azért ez nagyon kezdő dolog a programozáshoz képest. Nem viccből oktatják ezt évekig a suliban
2017. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kb. annyira, mint szobafestéstől a buszvezetésig. Semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2017. ápr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tabaki ***** válasza:

Egy magabiztos HTML-ismeret annyit segít, mintha a csupasz padló helyett egy Blikk magazinról ugranál a ruhásszekrény tetejére.

A „mobilalkalmazás vagy gta” tényleg nagy poén, kérünk még.

2017. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mármint hogy mennyire nehéz eljutni egy egyszerű szövegszerkesztésnél alig bonyolultabb témakörtől egy multimédiás, 3D-animált, mesterséges intelligenciát használó, komplex fizikai törvényeket szimuláló, egy komplett kis világot (pl. várost) modellező, mindezt az adott világon belül értelmezhető és érdekes feladatokkal és ezekhez összetett szabályokkal megspékelő szoftverrendszer elkészítéséig? Mocskosul.


Hogy beálljak a hasonlattal érvelők közé, mint a homokozó formától eljutni egy kisebb város felépítéséig.

2017. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez ket kulon kategoria kedves kerdezo. A html az inkabb webprogramozashoz tartozik. Ahoz, hogy jatekot tudj irni/ fejleszteni nagyon sokat kell tanulni. Legtobb programozo mar 10-12 eves korban kezdik el a tanulast.


Bar en nem ertem a kerdest ? Mit szeretnel, bongeszos jatekot, vagy ilyen telefonos jatekot irni ? Pl hasonlo mint a gta ? Egy kicsit ossze-vissza keverted a dolgot.

2017. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!