Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Készülőbe van egy weboldal...

Készülőbe van egy weboldal amit én és egyik ismerősöm írunk. Személyes tapasztalat alapján ti ajánlanátok-e a Wodpress használatát? Ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 3. 17:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést: Wordpress*
2017. ápr. 3. 17:26
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha "írni" szeretnél weboldalt, akkor személyes tapasztalat alapján nagyon nem ajánlom a WP-t, mert frameworknek alkalmatlan. Sokan kísértik vele a sorsot, de az általam első vagy másodkézből ismert minden ilyen esetnek katasztrófa lett a vége.


Ellenben ha "összeklikkelős" oldalt szeretnél, akkor megfelelhet, ezesetben viszont a kérdésedet nem a megfelelő kategóriában tetted fel.

2017. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor lemondok róla. Igazából az egyszerű statisztika leolvasása miatt használnám. Nem, összeklikkelőset nem csinálok. HTML, CSS, JS, PHP, (sql az adatbázishoz)! Köszi a választ!
2017. ápr. 4. 06:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Látom, azért Vérpistiék hozzáértés nélkül lepontozták, biztos ami biztos :)


Érdemi cáfolatot persze már nem sikerült írniuk, hogy szerintük miért nincs igazam. Az meg csak a hab a tortán, hogy maga a kérdés is úgy lett feltéve, hogy "személyes tapasztalat alapján" - kíváncsi volnék, hogy Pascal Peti miért tudja jobban, hogy nekem mi a személyes tapasztalatom, de GyK-n ezen már tkp. meg sem illik lepődni.


Open source a projekt egyébként, meg lehet nézni a forráskódját, aztán eldönteni, mi a helyzet. Egyfájlos Egon persze hiába dülleszti rá a szemét, mert fogalma sincs, mit kéne nézni, úgyhogy jól bele is csap a piros mancsba...


Ha FW-t szeretnél, használj inkább Symfony-t vagy Zend Frameworköt, azok tisztességes darabok, kifejezetten erre a célra (bár egy egyszerű statisztikához talán overkill).

2017. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsit talán kukacoskodóra sikerült #2 válasza, de maximálisan igaz, amit mond.

Ha megelégszel egy többé-kevésbé sablonos, de azért egész jól testreszabható oldallal, akkor nyugodtan használjatok Wordpresst, vagy akármilyen más CMS-t, amikkel komoly programozói tudás nélkül is tetszetős oldalakat hozhattok létre. Nem gondolom, hogy ez ciki lenne.

Ha egy teljesen egyedi weboldalt akartok létrehozni, és értetek is a webprogramozáshoz, akkor viszont felejtsétek el a félkész cuccokat.


Egyébként a pontozgatós dologról meg annyit, hogy bár nem teljesen értelmetlen, sokszor tényleg egész jól tükrözi az illető színvonalát a százalék, de nagyon sokszor viszont értelmetlen az egész. Én is többször jártam úgy, hogy egy objektív, tudományosan igazolható választ nemes egyszerűséggel 0%-ra (!!) értékeltek. Mert egyszerűen nem tetszett az a válasz. Hiába az volt a tényszerű igazság, aki valami marhaságot írt, de tetszett nekik, kapott 90%-ot. Ha olyanok értékelnek, akik nem értenek hozzá, illetve ha érzelmi alapon nyomják a "kezecskéket", akkor nincs sok értelme ennek a pontozósdinak.

2017. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek írták. Ha megfelel használd nyugodtan. Ha profibb dolgot akarsz akkor marad a programozás. Szerintem az utóbbi kihívás is így érdemes belefogni.
2017. ápr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!