Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kell használni a cheat...

Hogyan kell használni a cheat engine-t? Nem kérek linket.

Figyelt kérdés
klanhaborun szeretném az egységeim és a nyers anyagomat felvinni
2010. máj. 13. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Online játékoknál nem lehet, csak a memóriában változtatja az értékeket.
2010. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor milyen programmal lehet ezt megcsinálni?
2010. máj. 14. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmilyennel, ahhoz, hogy ezt megcsinálhasd, fel kéne törnöd az egész szervert, ami egy jól megírt szervernél közvetlen hozzáférés nélkül szinte lehetetlen.
2010. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pedig én láttam vidón hogy átirja az egységei számát.

Meg ojat is hallottam hogy valaki 1 programmal 1 másodperc alatt tudott 3000 lándzsást csinálni meg 1 perc alatt 28000 nyersanyagot termelt.Tehát ez a program az időt szerkesztette.Tud valaki ijenről?

2010. máj. 14. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos iLYen(!)(egy kis nyelvtant átnézni!!!) nincs. Nem tudom mit láttál, de valóban egy bivalyerős szervert kéne meghackelni, ahhoz, hogy ilyet tudj csinálni és akkor sem lenne külön programod rá. Kérdezd meg akitől hallottad/láttad és valószínűleg majd kiderül, hogy nem is az volt amit gondoltál, vagy épp ő szerver üzemeltetője... :P Szóval valószínűleg marad a szorgos munka, ami egyre jobban hiányzik minden területről.
2010. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!