Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnám jól megérteni...

Hogyan tudnám jól megérteni és megtanulni a design patterneket?

Figyelt kérdés
Nagyjából azt értem, hogy melyik mire jó, milyen problémára használják, de sokszor, amikor először találkozok egy újabbal (most szinte még az összes új nekem), akkor ha ránézek az UML diagramra, nem mindig értem meg, hogy ez hogyan is oldja meg a feladatot. Ezen hogyan tudnék változtatni? Inkább idő kell hozzá?

2017. ápr. 25. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyakorlassal, hasznald a gyakorlatban es majd jon.
2017. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy ilyenkor érdemes a kódot megnézni utána, hogy hogyan néz ki, és megpróbálni bővíteni valamivel. Például ha van egy Factory-d ami ellenségeket gyárt akkor létrehozni egy új fajtát és bedrótozni, aztán végiggondolni, hogy factory nélkül hogyan nézne ki a kód, hogyan lehetne használni és bővíteni, mire kellene figyelni ha használod, ilyesmi.
2017. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!