Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Post/get/stb. metódusokat...

Post/get/stb. metódusokat szeretnék küldeni a localhoston futó restful alkalmazásomnak, Postman nevű program kizárva, valami tipp (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Beadandó feladatot kéne prezentálnom, viszont a tanári gépen 99%, hogy nincs Postman, és nem is hiszem hogy tudnám rá telepíteni helyben, portable verziót sem találtam belőle. Viszont mindig ezt használtam ilyen feladatokra és nem is ismerek alternatívát, ami ezt portableként meg tudná oldani.


Mutatom mire gondolok:

[link]


A get-ek ugyan ilyen szépen látszanának böngészőből is, de postot nem tudom hogy tudnék küldeni Postman nélkül (meg anélkül, hogy írnék egy klienst.)



#restful #web service
2017. máj. 6. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

POST-ra

[link]

[link]

[link]

[link]


pl.: írsz egy sablonos JavaScript-tet és console.log-ba az outputot

2017. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fölösleges JS-sel kínlódni.

Fiddler jó pl erre.

2017. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék ebbe már bármiféle többlet munkát beleölni, sajnos nem csak ez az egy tárgyam van és nem is kell klienst írnom a feladat szerint. Pedig inkább foglalkoznék ezzel őszintén szólva.


A Fiddlerből sem látok portable verziót.

2017. máj. 6. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig van.
2017. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj meg pár alap példa metódust, és rendeld hozzá gombokhoz. Nekem ez a postmanas megoldás egyébként sem tetszik.
2017. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!