Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » CodeBlocks gondom van. Mitől...

CodeBlocks gondom van. Mitől lehet ez a hibaüzenet? (kép a leírában)

Figyelt kérdés

[link]


Régen (középiskolában) is használtam ezt a programot és aztán eljöttem főiskolára és most mikor kéne, beszarik.

Számtalanszor újra tettem már, csatoltam minden hülyeséget, olvastam angol nyelvű fórumokat, de nem találtam megoldást...


A vicces az, hogy a régi középsulis (C és C++) példákat ha megnyitom és futtatom az gond nélkül lefut.

Ha nyitok egy Új Projektet és simán futtatom, akkor meg ezt dobja ki...


És nem, Auto-detected a compiler, megnéztem.


Köszi előre is a segítő válaszokat... remélem megoldódik mert már feláll a szőr a hátamon, hogy MS Visual Studio 2017-ben kell dolgozzak! :S



2017. máj. 7. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Passz, meg kéne nézni az event logot.
2017. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De már tényleg minden szart próbáltam.

Minek írja a program beolvasásakor, hogy ,,cross-platform IDE" ha pont az IDE miatt áll le ?!

2017. máj. 7. 16:10
 3/14 anonim ***** válasza:
wtf?
2017. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as: ugye ? Én is ezt mondom
2017. máj. 7. 16:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi a baj a Visual Studio-val?
2017. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-ös, lassú mint a s*ar.
2017. máj. 8. 00:40
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezzel nem értek egyet, főleg azért, mert most épp megy a hasam :D


Na de komolyra fordítva a szót, igen, kell hozzá gép. Ezért cserébe viszont sok pluszt is nyújt, természetesen nem éri meg, ha ezeket nem használod ki.

2017. máj. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7-es:

A külseje is szörnyű, ennél kisebb run gombot már el sem dughattak volna. Nem vágom miért nem lehet az ilyen programokba rakni egy nagy PLAY zöld gombot, build and run néven és kész. Nem, egy kicsi ikonka kell a többi semmis ikonka közé... MS logic

2017. máj. 8. 02:10
 9/14 anonim ***** válasza:

Megmondom neked őszintén, én le is vettem a gombokat, mert úgysem használom őket, mindent billentyűkombóval csinálok, úgyhogy ezt nem tudom átérezni :)


Nekem sokat segít benne az intellisense (okos kódkitöltés), a debugging eszközök, a kódelemzés, a gyors navigáció billentyűkombinációkkal, inline unit teszt futtatás, codelense, cloud és CI integrációk.


Persze, ha ezeket nem használod ki, akkor vannak más IDE-k és code editorok is, amik ezeket nem tudják, ezért sokkal gyorsabbak is.

2017. máj. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

LoL, szar a VS, mert kicsi a build gomb...

Nagy az isten állatkerje...

2017. máj. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!