Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miert utalja ennyire mindeki...

Miert utalja ennyire mindeki az SQL, MySQL developer munkakat?

Figyelt kérdés

Akivel eddig beszletem es dolgozott ilyesmit, majdnem mindenki azt mondta gyakorlatilag elviselhetetlen es elöbb utobb megörül aki csinalja. Havi netto 400 körüli fizeteseket kaptak es sorban hagytak ott a melot.

En SQL-lel meg nem foglalkoztam.

Mi lehet ebben ennyire elviselhetetlen?



2017. máj. 27. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem voltam még ilyen munkakörben, de szerintem ha valaki ennyire egy kis szegmensével foglalkozik valaminek, arra előbb utóbb rá lehet unni. Nyilván a mysql munkákhoz is komoly szakmai tudás és tapasztalat szükséges, ezért a példám nem tökéletes, de kicsit ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor valaki egy gyárban a futószalag mellett áll.
2017. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi elviselhetetlen? Az, hogy iszonyúan oda kell figyelni,

és nagyon használni kell az embernek az agyát. Akármennyi-

re is hihetetlen, ez baromian kimerítő tud lenni. Jobban

leszívja az embert, mint egy egész napos kőművesmeló.

2017. máj. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mellesleg a havi nettó 400 nem olyan sok, egy senior fejlesztő a kétszeresét is könnyedén megkeresheti Magyaroszágon.
2017. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rövid ideje csinálom ezt és remélhetőleg nem sokáig, de sokkal szőrözősebb, mint egy akármilyen másik fejlesztői állás. Gyakorlatilag csak adatokat gyurmázol egy erre specializált nyelven, sokszor még arról sincs halvány lila fingod se, hogy üzletileg mi miért történik.
2017. júl. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!