Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szeretnék repjegy árfigyelő...

Szeretnék repjegy árfigyelő szoftvert írni. Szerintetek hogyan célszerű kinyerni az adatokat az adott oldalakról?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már néhány data scraper programmal, de egyik sem vált be nekem erre a célra.
2017. jún. 29. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahol van API, ott nyilván azt kell használnod, ahol meg nincs, ott írsz az üzemeltetőnek, hogy mi a szándékod, aztán írsz magadnak egy pasert.

Azt ugye tudod, hogy nem használhatsz fel ilyen adatokat az adott site beleegyezése nélkül? Ahol van API, amin le lehet kérni az adatokat, ott nyilván az is le van írva, hogy és mire használhatod őket.

2017. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Saját célra sem használhatom fel? Ha megkerülöm a legkérdezések számának korlátozását ip cím változtatással perelhetnek?
2017. jún. 29. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Magadnak felhasználhatod, de nem értem ahhoz minek kínlódnál ennyit? Hetente repülsz valahova?
2017. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!