Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Erre a Visual Studio 2017...

Erre a Visual Studio 2017 bugra tud valami megoldást, vagy tippet?

Figyelt kérdés

Ha egy xaml tab-ról átváltok egy .cs fájlra, akkor ez történik (a képeken látszik).

Ha letálcázom a Studiot, akkor utána megint normálisan látszik minden, a következő tab váltásik.

Próbáltam keresgélni neten, de nem vezetett eredményre. Valaki találkozott már ilyennel?

(Oprendszer Win 10, A Visual Studio pedig Community verzió és próbáltam frissíteni, de nem segített az se.)


Képek:

[link]



2017. júl. 4. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg videókártya driver frissítés?
2017. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na erre nem gondoltam még, holnap megteszem, aztán írok, hogy változott-e.
2017. júl. 5. 16:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Frissítettem az alaplapit és a rendes videokártyát is, egyik se segítetett.
2017. júl. 6. 00:01
 4/6 A kérdező kommentje:

Na jellemző, hogy miután kiemelem a kérdést, megtalálom a megoldást.


Ha valaki esetleg szintén ezzel a fekete foltos képproblémával találkozna tab váltás után:

Felső menüsor: Tools --> Options --> Bal oldali görgetősávban Environment --> General:

Ki kell szedni a pipát az "Automatically adjust visual experience based on client performance. Ezután lehetőséged van az alatta lévő két checkboxot módosítani. Az "User hardware graphics acceleration if available" ne legyen bepipálva. Így úgy tűnik, hogy működik.

2017. júl. 7. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt azért nem nevezném megoldásnak, csak workaroundnak:)

Visoznt ha a hardveres gyorsítás kikapcsolása megjavítja a problémát, akkor csakis valami videokártyával összefüggő gond lehet.

2017. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor az. Viszont az illesztőprogram a legfrissebb, próbáltam alaplapi és dedikált videókártyával is futtatni, szóval szerintem itt maga a VS bugos, azzal meg én úgysem tudok mit kezdeni, maximum várok egy frissítést.
2017. júl. 7. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!