Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual Basic a Form nem...

Visual Basic a Form nem záródik be, Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok elkezdtem egy kisebb projecten dolgozni és amikor van egy gomb és úgy van beállítva hogy nyisson meg egy Formot és zárja be magát, de amikor ez lezajlik akkor be is zárja magát, de utána megint megjelenik a megnyitott Form felett ez mitől lehet ?

Probáltam úgy is hogy abba a formnak a fileaba írom bele hogy zárja be és abba amikor megnyitom oda is írtam, de ot marad, valami ötlet ? Ja és próbáltam pl a Form2.close()-val meg a Form2.hide()-val is de semmi.

Előre is köszönöm!



#Visual Basic #Form nem záródik be
2017. júl. 26. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz a kód.
2017. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És akkor mit kéne írnom hogy bezáródjon ? Mert a Visual CC hibát nem ír.
2017. júl. 26. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A jó kódot.
2017. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kódrészlet nélkül nem igazán számíthatsz sok segítségre.
2017. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Posztolj kódot
2017. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:
Ha Basicben is olyan pontosan fogalmazol, mint magyarul, akkor lesz még ott egy-két probléma... De egyébként is: Szerinted abból, hogy elmeséled, mit akartál, ki fog derülni, mit rontottál el? Nem az lenne a magától értetődő, hogy „nézze már át valaki tapasztaltabb, én nem találom benne a hibát”? Nem tudom elképzelni, hogyan sikerült elnyomnod magadban a természetes késztetést, hogy bemutasd a problémás kódrészletet.
2017. júl. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!