Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Rejtett szöveget egy weblapon...

Rejtett szöveget egy weblapon hogy lehet megnézni?

Figyelt kérdés

Van egy weboldal, ahol a hivatalos KRESZ vizsga kérdéseiből válogattak, de a válaszokat elrejtették, így csak a kérdést lehet látni.


[link]


Találtam egy cikket, hogy valakiknek már sikerült "elkapni" a szerver és a gép közötti adatokat, és a teljes adatbázishoz hozzáfértek.


[link]


Milyen módszerrel lehet megcsinálni?


2017. aug. 19. 02:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Sehogy.
2017. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez egy statikus eredmény lapot ad eléd. Nem tudsz választani és a szerver se ellenőriz semmilyen helyességet. Szóval hiába idióta állatozol, ezen a felületen keresztül nem fogod tudni kiszedni a válaszokat. Egyébként túl könnyű biztonságosan megírni az ilyesmi űrlapokat is. Nagyon fatális hibát kell véteni, hogy bárki is hozzáférhessen a válaszokhoz.
2017. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez a weboldal vmi bugos vacak, pl ezt a kérdést kaptam:

"Az alábbiak közül válassza ki az éjszaka fogalmát!"

De nincsenek választáis lehetőségek....

Szerintem hagyd a fenébe, tele van a net KRESZ tesztekkel.

2017. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"De nincsenek választáis lehetőségek.... "

Az oldal csak a kérdéseket adja, a válaszlehetőségeket nem.

Ez nem hiba hanem direkt így van.

2017. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Írja is az oldal:

"A vezetői engedély kategória megfelelő vizsgatárgyának kiválasztása után a kérdések az adott vizsgatárgyra előírt kérdésszámnak megfelelő egységekben, véletlenszerűen összeválogatva érhetőek el (válaszok nélkül)."

[link]

Szóval ott van: "válaszok nélkül".

2017. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez oké, amit írtok, de a "Az alábbiak közül válassza ki az éjszaka fogalmát!" önmagában nem a kérdés. Itt kéne választási lehetőség (nem a válasz)

Oké, hogy a programozóknak ez mindegy, ők csak elrejtették a választási lehetéségeket, mert arra nem gondoltak, hogy a kérdés része is lehet az. Illetve így volt nekik könnyebb ahelyett, hogy átnézték volna, hogy mikor része a kérdésnek a választási lehetőség...

2017. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Itt kéne választási lehetőség (nem a válasz) "

A honlap egyértelműen leírja, hogy csak a kérdéseket közli, a lehetséges válaszokat (a Te értelmezésed szerint "választási lehetőség") nem.

Pláne nem a megoldásokat (a Te értelmezésed szerint a "válasz").

2017. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Félreérted az értelmezésem:)


Az én értelmezésem:

1:

Az alábbiak közül melyik a ...?

- Első

- Második

- Harmadik


2:

Mi az árhaladás sorrendje a mellékelt képen lévő szituációban?

- A, B, C

- B, C, A


Az én értelemzésemben az első esetben a kérdés tartalmazza a választási lehetőségeket, különben nincs értelme.


A második esetben nem tartalmazza.... Ja, hogy ehhez dolgozni kellett volna a programozóknak meg másnak... Egy flag kellett volna az adatbázisba, hogy a választási lehetőségek szerves részét képezik-e a kérdésnek. Ha igen, akkor meg kell mutatni, egyébként nincs értelme a kérdésnek. Megitélésem szerint így az oldal egyszerűen szar...

2017. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen ezeket a kérdéseket nem megmutatni. Persze ehhez is ki kell válogatni.
2017. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amúgy ha valakinek kellenek a kérdések, választási lehetőségek és megoldások, akkor itt pl megtalálja:

[link]


A kérdésben lévő oldal innen szedi a kérdéseket, jópárra rákerestem, az előző linken ott volt mind:

[link]

2017. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!