Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit tegyek, ha van egy jó...

Mit tegyek, ha van egy jó ötletem, de nem tudok alkalmazást írni?

Figyelt kérdés

Okostelefonra lenne egy hatalmas ötletem, de nem szeretném elmondani senkinek, nehogy ellopják.

Kihez forduljak, kiben bízhatnék?

Én nem értek ilyesmihez, nem tudnám elkészíteni ezt az applikációt, viszont sok életet megmenthetne, úgyhogy nem szeretném sokáig magamban tartani, de mindenképp azt szeretném, ha az én nevemhez kötődne, nem máséhoz.


2017. szept. 3. 22:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz programozni, akkor igen mélyen a zsebedbe kell majd nyúlnod.


Kiben bízhatsz?

Senkiben.

2017. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor fog menni, ha baromi sok pénzed van. Ebben az esetben létrehozol egy céget, felveszel programozókat és megcsináltatod velük.
2017. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sokat nem szeretnék költeni rá, keresni sem szeretnék rajta 10 fillért se, teljesen ingyenes lenne. A profit nem érdekel még reklámok szintjén se.
2017. szept. 3. 22:55
 4/20 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz költeni rá, vagy megszerzed hozzá a tudást és megcsinálod te magad, vagy keresel valakit, lehetőleg ismerőst, akiben bízol, és otthon van ebben.
2017. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Akkor az ötlet marad az enyészeté a hasonló több ezer ötlettel együtt.
2017. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Miért költené bárki is a drága idejét másra ilyen nagy mértékben hm? Mert egy játékot összedobni komolyan nem számít kis szívességnek szerintem.


Vagy van rá zsetonod hogy megcsináltathasd vagy pedig te csinálod meg ha megtudod vagy egy barát de ilyen barátot találni képtelenség hogy egy ilyen nagy volumenű dolgot csak úgy szívességből megtegyen.

2017. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Lábjegyzet: Szó se volt róla, hogy egy játék lenne.
2017. szept. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem játék. Mindegy, akkor majd 1-2 éven belül kitalálja olyan, aki meg is tudja írni.

Esetleg nincs olyan informatikusokból álló nonprofit közösség, akik befogadnák az ilyen programozásban járatlan emberek elképzeléseit?

2017. szept. 4. 06:17
 9/20 anonim ***** válasza:

Non-profit közösség, hogyne.

Vörös++

2017. szept. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Megtanulsz programozni, és megcsinálod.
2017. szept. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!