Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » UEFI-re hogyan kell USB-ről...

UEFI-re hogyan kell USB-ről telepíteni?

Figyelt kérdés
Rufussal csináltam azt hiszem GPT for uefi fat32 módba windows 7 64-et. de amikor a verziók közül kellene választani hibát ír vmi DVD CD illesztő programokat nem talál.

2017. szept. 14. 21:19
 1/5 levis56 ***** válasza:
Válts NTFS-re.
2017. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A hivatalos telepítőt használd, ne a rufussal szenvedj.
2017. szept. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt pontosan hol írja ki? HDD-re menne a telepítés? Ha az előző rendszered még MBR-es volt, akkor át kell konvertálni GPT-re a lemezeket.

[link] ("To manually wipe a drive and convert it to GPT" részt nézd)


De a partíciós képernyőig mindenképp elkell engednie.

2017. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
winynóra raknám szomszéd 12 éves srácnak mer ugy indul ela gépe hogy nincs asztal tálca semmi bejelentkezés után fekete egész képernyő ctrl alt deletet nyomok bejön ablakja de utánna semmi meg 3-4 percet kell várni mire bejön az hogy nyomjal deletet bioshoz. miután bejön a telepítő leokézom és ott írja ki hibát de azóta már próbáltam windows 10 el az meg corrupted fileokat írt ki aztán ráírtam megint pendrivera hátha elrontotta másolást de megint kiírta leötltöttem másik verzioba windowst arra is hibát írt aztan olvastam hogy lehet NTFs verzioval van baja UEFI nek de a fjalnagyobb mint 4Gb és nemlehet fat32 be akkor leszedtem 3.5 gigasat azt kicsit tovább másolta de az is hibát írt szerintem elromlott winchestere vagy alaplapja.
2017. szept. 17. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is rossz akkor a HDD.
2017. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!