Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Xp javítás, újratelepítés,...

Xp javítás, újratelepítés, programok, adatok kimentése?

Figyelt kérdés
Hibaüzenet: nem iskerül menteni a c meghajtó...ra az adatokat, a szoftverben, vagy hardverben bekövetkezett változások miatt. Ezt nagyon sokszor kinyitotta, míg nem voltam a gépnél.(csak kb. tudom felidézni.) Nem lehetett becsukni az ablakokat se,a hibaüzeneteket se, kinyomtam, már tudom, h nem kellett volna:-(Semmilyen módon nem sikerül betölteni, normál módnál a Windows képernyőig eljut, aztán kedzi előről.... Szóval gondolom meg kéne próbálni javítani-felülírni?-az XP-t. Nincs telepítő cd, a srác aki telepített, programozta, azt mondja a Wincsón is rajta van, ha elérem. De azt hogyan kell? Ha ez nem műkszik, nem muszáj ugyan azzal az xp-vel megpróbálni javítani? Ha pedig a javítás nem sikerül és újra kell telepíteni, ki lehet menteni a rajta lévő adatokat, képeket, telepítő progikat- játékok, egyebek- és ha igen, milyen módon? Bocsi, rövidebben nem tudtam leírni. Segítsetek légyszi!
2010. máj. 27. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz kölcsönkérni egy Ubuntu CD-t akkor azzal az adatokat le lehet menteni a gépről ,és ez már fél siker.Ezután jöhet az újratelepítés.
2010. máj. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Majd utána nézek mi az az ubuntu cd:-9 De azzal a Wincsón lévó programokat, telepítőket is lehet menteni?
2010. máj. 27. 08:18
 3/9 anonim ***** válasza:
A feltelepített programokat hiába mented le, nagy részük nem fog újra működni. Az install állapotot kell kimentened, ha megvan. Nagyon vírus szaga van a dolognak, ezért ha sikerül elindítanod a gépet egy boot CD-ről, csak azokat a dolgokat mentsd, ami nem program. Képeket, videókat, doksikat, ilyesmit. Aztán formázd a c meghajtót és telepítsd újra telepítő cd-ről. Ha gondod van, írj nyugodtan privátba is.
2010. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, igen. És miután telepítetted a windows-t újra, első dolgod legyen, hogy telepíts egy vírusírtót és utána kezd felpakolni a progikat újra.
2010. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséged! A srác aki progizta, azt mondja fent vannak az installok is. Eddig ok. Meg tudnád mondani, honnan lehetne letölteni boot cd-t és Xp telepítőt ami tuti megbízható? Régebben mikor kerestem xp-t, csupa szeméttel volt dolgom:-( Nem szeretnék nekiállni egy végeláthatatlan mérgelődésnek!
2010. máj. 27. 08:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, ugyen ez a kérdésem, vírusírtóval kapcsolatban. Mit és honnan vegyek le, ami megbízható!
2010. máj. 27. 08:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt mindenre választ kapsz: [link]
2010. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!
2010. máj. 27. 10:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security (tűzfal, vírus- és kémprogram irtó egyben) megbízható. Csak be kell idomitani a tűzfalát és kikapcsolni a Windows-ét.
2010. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!