Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Érdemes megvenni ezt a kurzust...

Érdemes megvenni ezt a kurzust ha szeretnék játékot fejleszteni?

Figyelt kérdés
[link]
2017. szept. 17. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Semmi értelme pénz költeni rá az ami benne van megnézem a doksiba azt kész, vagy a youtubeon tutorialokba.
2017. szept. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Már hogyne lenne értelme. Egy olyan méretes bestia esetében, mint az Unreal Engine, ha a dokumentációra támaszkodnál, akkor igen hosszú tanulási időszak vár rád. Meg úgy eleve. Szerinted miért léteznek programozói képzések is? Hiszen minden ott van a neten, ott vannak a dokumentációk, ott a minden. Talán azért, mert ha hatékonyan akarsz tanulni, akkor szükség van arra, hogy szakértők irányítása alatt tanulj. Mert ha iránymutatás nélkül tanulsz, akkor lassan tanulsz. Az oktatásnak széles körben nem az a lényege, hogy elmondják neked azt, amit máshonnan nem tudhatsz meg. Az oktatás lényege abban tanul, hogy perspektívába helyezik az információt, megfelelő magyarázat és ütemezés mellett adják át neked a tudást, így gyorsabban és könnyebben tanulhatsz. De persze, semmi értelme. :D


(Egyébként én is megvettem ezt a kurzust, bár még nem kezdtem bele)

2017. szept. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

Nem. A programozást nem úgy kell elkezdeni, hogy egyből belevágsz egy játék készítésébe. De ezt nem fejtem ki, mert már megtettem és más is megtette már ezerszer a többi kérdésnél.

Ha nem tudsz valami használhatót készíteni az ingyenes dokumentációk és a több száz ingyenes tutorial alapján, akkor halott ügy az egész.

2017. szept. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

10 eurot bőven megér, hogy fogják a kezed tanulás közben és nem kell a sok beszélni se tudó hülyegyerek által feltöltött youtube "tutorial" között turkálnod.

Nem írják, de valamilyen szintű programozási tudás nyilván szükséges az elvégzéséhez, ezt jó volna tisztázni, különben semmit nem fogsz belőle érteni.

2017. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
2 588 forintot bőven megér ...
2017. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy a túróba lett ez most még olcsóbb?
2017. szept. 17. 15:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Udemynek rengeteg akciója van. Nagyon sokszor 10 dollárért és 19 dollárért meg lehet venni a kurzusaikat, ezért ha 200 dollárba kerülne, annyira nem érné meg, de így mindenképpen....
2017. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
youtubeon is tudsz rengeteg hasznos infót tanulni, de lehet ez is nagyon hasznos számodra, ha unreallel akarsz játékot fejleszteni, akkor megérheti
2017. szept. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!