Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudnátok küldeni egy kódot?...

Tudnátok küldeni egy kódot? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hello!


Már több hónapja keresek egy olyan kódot amivel tudnám automatikusan frissíteni az oldalam egyik részét.


Az oldalamon van egy egyenleg kiíró rész. Tulajdonképpen csak egy font amin belül van egy php row. És azt szeretném megoldani valahogy, hogy automatikusan átírja az egyenlegen lévő számot a felhasználónak.


Tegyük fel, vesz valamit az oldalamon az egyik felhasználó. Levonja az oldal a krediteket az egyenlegéről, viszont ezt nem látja a felhasználó csak miután nyom egy F5 -t. És ezt szeretném valahogy megcsinálni, hogy azonnal mindenféle F5 nyomogatása nélkül kiírja az oldal, hogy éppenséggel mi van a phpmyadmin-ba, a users táblánál az egyenleg résznél.



Tudnátok erre a dologra valamiféle kódot küldeni?



#egyenleg #php #automata #phpMyAdmin #videómánia #kiíró #Autorefresh #Autorefreshfromphpmyadmin #autofrissítő #autofrissítőphpmyadminból
2017. szept. 17. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajax kell neked. Keress rá ezen a néven.
2017. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Több hónapja keresed ezt a kódot, amit 2 perc kiguglizni, de olyan oldalt fejlesztesz, ahol pénzes tranzakciók vannak?

Csak nem az új BKV online jegyrendszert fejleszted?

2017. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem azt fejlesztem. :D :D

Csak egyszerűen nem tudom, hogy mégis hogy kéne rákeresnem. Én úgy keresek rá, hogy Auto Refresh content from phpmyadmin. De erre folyamatosan csak INSERT DATA meg UPDATE DATA cuccokat ír ki, ami speciel nekem nem kellenek. Ajax-ra meg kb ugyan ezeket.

2017. szept. 17. 11:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2017. szept. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Máris megvan!


Végre tudom folytatni és pontosítani a rendszert! :)



Egy kis segítség másoknak:


( https://www.youtube.com/watch?v=lwo4fAqaVFM )

2017. szept. 17. 11:40
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Mi lesz egyébként az oldal neve? Csak hogy tudjam, hogy melyiknek ne menjek még a közelébe se! :D
2017. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!