Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Androidra mivel fejlesztetek?

Androidra mivel fejlesztetek?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam az Eclipse-t. 4 óra állogatás után még mindig hibát jelzett, amire a fórumokon is csak hebegtek-habogtak, és sokan azt javasolták, hogy ha lehet, ne azt használják.

Android Studio. Macerás, kiforratlan, a 3-as Delphi nagyobb kényelmet biztosított, mint ez, de legalább működik.

Delphi XE5. Sikerült egy programozó ismerősömtől lepapírozva, adás-vételi szerződéssel jó áron hozzájutnom, tök boldog voltam, gondoltam, ezzel aztán tök király telós appokat csinálhatok. Tényleg a RAD-eszközökhöz méltó módon lehetett mind UI-t tervezni, mind kódolni, csak épp az előállított APK vagy nem volt hajlandó feltelepülni, vagy indítás után le is állt. A fórumokon szintén nem találtam rá megoldást, a srác, akitől vettem, meg csak Win alkalmazásokhoz használta, így ő sem tudott érdemben segíteni.

Android SDK fel van téve, NDK le van töltve. Esetleg valami ötlet, hogy miben szoktatok fejleszteni, amivel nem érzem magam a digitális őskorban, vagy esetleg amit nagyon megköszönnék, hogy valaki tudna-e segíteni a Delphis dologban? Mert ha működne, azzal piszok jó lenne fejleszteni.


2017. szept. 24. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Xamarint, Visual Studio-t és C# nyelvet használok erre a célra.
2017. szept. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Android Studion és a Kotlin nyelv ajánlatos.
2017. szept. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kisebbeket, Cordova (HTML+JS), nagyobbakat ahol JAVA is nagyon kell ott Android Studiót használom.
2017. szept. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Delphi már valahol XE10-nél jár. Android studio nem lenne rossz, de nekem csak az Android 6-hoz való SDK tűnt először használhatónak.
2017. szept. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!