Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Macbook pro 2009 mid alkalmas...

Macbook pro 2009 mid alkalmas lenne erre?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szeretnek iOS-re programozni es amugy is szuksegem lenne mar egyetemre egy "szaladgalos laptopra". Sikerult talalnom egyet jo aron, uj aksival, 8gb rammal. Ez alkalmnas lenne arra hogy iOS-re fejlesszek rajta? Plusz meg esetleg C++, Java, Pythonra kellene.



2017. szept. 24. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
2018 van lassan.
2017. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen laptop leharcolt állapotban lesz 7-8 év után. A 8GB RAM jól hangzik, de nagyon lassú proci van benne. A szoftverkörnyezet miatt ha tudsz olcsón szerezni jól jöhet. De szerintem nem úszod meg egy új laptop nélkül még a macbook mellé, ha komolyabb dolgokba is belevágsz.
2017. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Alapjaraton netezni a ram miatt szerintem eleg lenne. iOS-t elkezdeni eleg lenne? Nyilvan ha mar tenyleg komolyabb lenne beruhaznek egy ujra. De ugy vagyok vele hogy ha annyira megsem jon be, akkor van egy laptopom amin tudok kodolgatni es esetleg tanulni.
2017. szept. 24. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy early 2011 van, 16GB rammal, de szerintem használhatatlanul lassú, mondjuk én nagyon sok cuccot szoktam egyszerre használni, csak végszükség esetén használom. Ha csak teszteléshez használnád, akkor OK.
2017. szept. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
xcode + bongeszo + esetleg spotify-t mar nem birna?
2017. szept. 25. 01:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyibe került?
2017. szept. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
60 lenne.
2017. szept. 27. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!