Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van itt olyan ember akinek...

Van itt olyan ember akinek széles körû tapasztalatai vannak a GameGuardian android alkalmazás használatában?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem a használattal kapcsolatban.Szeretném megérteni minden lehetôség használatát.Várok bármilyen építô jellegû hozzászólást, tapasztalatot,esetleg részletes leírással.Köszönöm!
2017. okt. 4. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagymuter elég jól ismeri az appot. Szóljak neki?
2017. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, légyszíves szólj mert kellene az infó. -.- xD
2017. okt. 4. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki használ ilyet és miért, de ha alapoktól akarod megtanulni, "minden lehetőségét", talán érdemes belenézni a hozzá írt dokumentációba: [link]


Youtube videók is segítenek:


https://www.youtube.com/watch?v=EeR3H9M2-xU

https://www.youtube.com/watch?v=irX8IPaeRbA

https://www.youtube.com/watch?v=lbk9FDdIsAU


Utolsó szó jogán, én még mindig azt vallom, hogy én inkább írok egy saját játékot, mint csaljak bármelyik másikban. Őszintén, mi értelme?

2017. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ôszinte választ!Igen, eddig valóban nem láttam értelmét pl.egy CS global offensive hack-nek, és ezután sem fogom mert mindig is gyûlöltem a hackareket.Mivel egy adott játék ùgy kihívás ha az adott lehetôségeket használva, saját alkalmazkodásomon, rálátásomon mùlik az, hogy milyen eredményeket is érek el.Ezért furcsa biztos ezek után, hogy miért is akarom tudni , hogyan is mûködik ez az app jobban elmerülve a lehetôségeiben.De már írom is, hogy nekem miért lenne fontos.:Valóban csalás pl egy multiplayer fps android gameben ha nem tudnak sebezni, vagy át tudok menni a falon.De ezek engem nem is érdekelnek.Amiben értelmet látok az pl egy server side gameben plussz coin beírása, mivel a játék mûködésén nem változtatok, csak a lehetôségeim nônek meg a kihasználható opciók bôvûlnek de egy másik játékossal szemben ez sokkal kevésbé nevezhetô csalásnak.Mert a másik játékos lehetôségein nem változtatok ami a játék kereteit illeti.Köszönöm a választ, csekkolom a help részt, bár abban egyenlôre elveszek még.
2017. okt. 4. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:

"Amiben értelmet látok az pl egy server side gameben plussz coin beírása"


Bocs, hogy ezt mondom, de gyanítom, hogy pont ebben nem fogsz tudni a GG-re támaszkodni. Mivel a szerveroldalt nem olyan egyszerű "meghackelni" bármilyen programmal is. Ehhez hálózati ismeretek kellenek, tudnod kell, hogy hova csatlakozz, rá kell csatlakoznod az adatbázis gépre, majd bejutnod valahogy oda, kijátszani a biztonsági rendszert, és átírnod az adatbázis értékeit. Ez természetesen csak olyan játékok esetében igaz, amelyek nem egy SQLite vagy más lokális adatbázissal tárolják a készüléken az adatokat, hanem ahogy te is mondtad egy "server side" adatbázisban. Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen gépek általában nem is közvetlen a jól ismert interneten érhetők el, hanem pl egy intraneten vagy egy más saját belső hálózaton, amit csak bizonyos gépekről érhetsz el.


De nem ragozom tovább próba szemcsere minden esetre. Sok sikert! :)

2017. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen..:)Van még mit tanulnom.Az egyik game az nyilvan nem teljesen szerver oldalù, mert a profilom adatai fájlokban vannak mentve egy mappában.Persze nem akarok ém szervert hackelni :) .Köszi az infót!
2017. okt. 5. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!