Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha kezdőként nem tudom megolda...

Ha kezdőként nem tudom megoldani a kapott feladatot akkor kirúgnak?

Figyelt kérdés
Vagy van valamekkora türelmi idő?

2017. okt. 12. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Feladattól függ.
2017. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérsz segítséget.
2017. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fel se vesznek.


Ez egyebkent fugg a feladattol es a cegtol. Ha felvettek nem fognak lehetetlen feladatot adni. Vagy legalabbis egy seniorabb fejleszto tuti fog segiteni ha szukseges.

2017. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Kirugni akkor fognak, hogyha nem kommunikalsz, vagy a viselkedeseddel sulyosan lassitod a csapatot.


Azt tudja mindenki, hogy az uj munkaero az elso par honapban nem hoz hasznot. Junior szinten meg kesobb.

2017. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy rúgnak ki először. Az a legrosszabb amit tehetsz egy elakadásnál, ha nem kérsz segítséget, és napokig, hetekig ülsz valamin.


Hidd el, a seniorok is bőven kérdeznek. Ez nem az a szakma, ahol tudnod kell szó szerint mindent.

2017. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mielőbb ki kell derítened, hogy pontosan mi a probléma, és segítséget kell kérned a probléma pontos leírásával.
2017. okt. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"Azt tudja mindenki, hogy az uj munkaero az elso par honapban nem hoz hasznot. Junior szinten meg kesobb."


Hát, ez bebaxna ha így volna.


A kérdezőnek:

Attól függ, hogy mit bíztak rád. Lehet, hogy az aki a melót kiadta neked, nagyobbat tévedett, mint te. Ettől függetlenül, a kirugás abszolút esélyes, ha olyan dologról van szó, amit simán el lehet várni egy kezdőtől is.

2017. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Uj kollega tényleg az elején csak betanul, junior főleg sokáig nem hoz hasznot.
2017. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"Uj kollega tényleg az elején csak betanul, junior főleg sokáig nem hoz hasznot."


LOL * LOL

2017. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"LOL * LOL"


Én az első 2-3 hónapomban azt sem tudtam milyen rendezvényen vagyok Juniorként az első munkahelyemen. Gyakorlatilag akkor tanulod meg azokat a cégspecifikus dolgokat, amiket nem várható el hogy szabadidődben megtanulj (Náluk hogyan megy az agile, ticket rendszer, feature setje a programnak, az IOC framework amit használnak, házi review szabályok, ilyesmi)



Nem fognak kirúgni, szerintem kifejezetten pozitív ha valami nem megy és beismered, aztán elmagyarázzák és megtanulod. Azt fogják látni, hogy ismered a dolgokat.

(Ami nekem sokat segített, hogy felírtam egy lapra a félfüllel elkapott dolgokat és utánanéztem otthon)

2017. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!